Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellkason átlagban mennyire...

Mellkason átlagban mennyire fáj a tetkó? (középen)

Figyelt kérdés
lány vagyok,és eddig van a derekamon és a csuklómon.
2011. júl. 31. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Én is lány vagyok, ugyan úgy van a derekamon és mindkét csuklómon, de a mellkasomon nagyon fájt... Ez a legfrissebb..

Hát ha azt mondom, h utána körömnyomok voltak a combomon akkor sokat elárulok...

2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mekkora? a derekadon és a mellkasodon 10es skálán mennyire fájt a tetkó?:) kedden megyek csináltatni egy kb 7centis lótuszvirágot:D
2011. júl. 31. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 10 centi a minta..

Derekamon olyan 10/3, Mellkason 10/8 kb.:D

De kibírható.

Nekem végig csukva volt a szemem a tetováló kérdezte is, h nem fáj? Mert, h nem látszódott semmi rajtam. Csak folyamatosan martam bele a combomba...

Vigyél zenét ami szeretsz, telo, ilyesmi, próbálj meg másra figyelni akkor nem vészes. :D

2011. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
viszek neaggódj..:D köszi az infót :)
2011. júl. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!