Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj egy füllyukasztás? Mennyib...

Fáj egy füllyukasztás? Mennyibe kerül átlagban egy ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék ha Nem csak egy fülbevaló lenne a fülemben hanem több mondjuk kettő vagy három/ fül??

Másképp nem tudom elmondani remélem így értitek!Akinek több fülbevaló van a fülében annak lennék kíváncsi a véleményére de akinek nemrég lyukasztották a fülét az is írhat!

Amúgy igaz az a tévhit hogy ha nem jól lyukasztják akkor sebes lesz és nem lehet bele fülbevalót tenni csak ha megint kilyukasztják?Légyszi segítsetek!!!

Köszi előre is!

A jó válaszok kapnak egy pontot:D:D


2010. szept. 3. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1000 ft egy lik:D
2010. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől ne parázz.. ez tiszta alap dolog
2010. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik fülemben 3 van, a másikban pedig 2 de nekem nem fájt, a fodrászom csinálta aki ért hozzá de nincs ilyen végzettsége és tűvel lyukasztotta de nem fájt. :)

Olyat még nem hallottam hogy valakinek elrontották és úgy járt volna ahogy te írtad. Amúgy árat nem tudok mert nekem ingyen volt :)

2010. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ára már fájdalmas :D maga a procedúra nem.

Nekem holnap szúrják az orrom.

2010. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hjajj köszi nagyon megnyugtattatok nagyon szépen köszi!!

Szóval akkor ez tényleg meg igaz!Akkor jó...húú

Köszi mindenkinek!!

2010. szept. 3. 21:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egyátalán nem fáj, és akkor lesz sebes, ha érzékeny a füled, amúgy nem lesz
2010. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen megnyugtattok ezekkel a pozitív válaszokkal:)!

Köszi még egyszer!!

2010. szept. 3. 22:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem bal oldalt 5 lyuk van jobb oldalt 9...a 14 lyukból 2 lőttek még kiskoromban, a többit én szúrtam....mikor kicsi voltam akkor sem fájt, szóval ne aggódj :)
2010. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ,Hát ennyi megnyugtató válsz után szerintem nem fogok aggódni!:)
2010. szept. 4. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn lövettem egy 2. lyukat a fülembe, és csak kb. 5 másodpercig fájt, azóta semmi, még ha megmozgatom, akkor is csak viszket. Az egyébként hülyeség, hogy nem lehet bele fülbevalót rakni, csak ha újra kilyukasztják, max. fájni fog, de be nem forr, ha van benne fülbevaló.
2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!