Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj egy füllyukasztás? Mennyib...

Fáj egy füllyukasztás? Mennyibe kerül átlagban egy ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék ha Nem csak egy fülbevaló lenne a fülemben hanem több mondjuk kettő vagy három/ fül??

Másképp nem tudom elmondani remélem így értitek!Akinek több fülbevaló van a fülében annak lennék kíváncsi a véleményére de akinek nemrég lyukasztották a fülét az is írhat!

Amúgy igaz az a tévhit hogy ha nem jól lyukasztják akkor sebes lesz és nem lehet bele fülbevalót tenni csak ha megint kilyukasztják?Légyszi segítsetek!!!

Köszi előre is!

A jó válaszok kapnak egy pontot:D:D


2010. szept. 3. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem, hogy nekem 2000 volt, de máshol biztos olcsóbb.
2010. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát ha tényleg nem fáj akkor oké!Hát a pénz az szerintem mindenhol más mondjuk én Szabolcs megyében lakom nem hiszem hogy itt annyi lenne mint Pesten!

Köszi a választ!

2010. szept. 4. 19:01
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, nem akarok kötekedni, de nagyon unom már, h mindenki azt mondja/írja, hogy pesti vagyok..Szentendrén lakom amúgy, szóval itt egy kicsivel általában vagy drágább néhány dolog, vagy olcsóbb, de ugyanannyi biztos nincs semmi se..
2010. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát én sem pesti vagyok szóval...

Ezért mondtam hogy ha valaki azt írja hogy pesti és mondjuk 1500 egy füllyukasztás akkor Szabolcs megyében lehet hogy csak egy ezres...

2010. szept. 5. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!