Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll ez a...

Szerintetek jól áll ez a smink? Mit változtassak magamon? (Tudom, nem vagyok a legvékonyabb. Ne ezt mond! )

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek hány éves lehetek?


Gabi


2011. júl. 21. 07:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25 év körülinek nézlek,nem tetszik az arcod(bocs),szerintem túl kerek.Olyan smink kéne,amelyik vékonyítja az arcodat.
2011. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
sminken!!!
2011. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

a szemed jo

a szemöldököd szörnyű

vékonyítani hamvas arcpírrel tudod az arccsontodnál

2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

ez a kép olyan,mintha össze lenne photoshoppolva...(főleg a haj)

amúgy:előnytelen a sminked,a hajad színe,és a rúzsod színe is(olyan így mintha "gót" lennél)

és fogyhatnál is....a kövérség nem csak egészségtelen,és esztétikailag rontja az összhatást,de öregít is(szerintem)

itt olyan huszonévesnek,vagy esetleg még harmincnak is kinézel,mert nagyon nem illik hozzád ez a stílus....viszont ha azt mondanád,hogy tizennyolc vagy,azt is elhinném...

14/L

2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kezdjük annál hogy maszkosan alapozol!Az alapozó sokkal sötétebb mint a nyakad,ez az első szembetűnő!Hamár fekete fehér szemhéj díszítést alkalmazol és ragaszkodsz a fehér szempilla spirálhoz és "vadnak"akarod magad mutatni,akkor fehér részhez fekete,fekete részhez fehér spirált használj!

Gondolom dark,vagy goth stílusú sminket akartál bemutatni!Ehhez élénk vörös vagy fekete rúzs illik és VÉKONY,EGYFORMA szemöldök!

Hasonlóképp sminkelem magam én is mondjuk én tust használok és nem fekete fehér spirált!

2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát talán ha tényleg sminkelnéd magad és nem egy idióta programmal varázsolnál magadra sminket és hajat... XD

Sztem 16 körüli kocka srác vagy amúgy, nem?

2011. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Az első nem vak ember.


W. FOJTEK anagrammája WTF JOKE.


Nincs photoshop-olva. Csak smink van rá rakva.


És tényleg csak vicc. Nem is értem, de nincs semmi travi hajlamom. Harmincas aktív bi pasi vagyok amúgy.


A sok mellé beszélő meg gusztustalan. Mondjátok meg már valakinek a ha csúnya, még ha lánynak nőnek is "nézz" ki!

2011. júl. 21. 17:52
 18/27 anonim ***** válasza:

De k*rva vicces!!!!

Ronda vagy, pasinak is, nőnek is, vagy akármi vagy!

2011. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Biszex aktív pasi.
2011. júl. 22. 10:17
 20/27 anonim ***** válasza:

Értem én....

De ahhoz képest, hogy harmincas vagy... és ilyenekkel vicccelődsz. Gratulálok!

2011. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!