Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll ez a...

Szerintetek jól áll ez a smink? Mit változtassak magamon? (Tudom, nem vagyok a legvékonyabb. Ne ezt mond! )

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek hány éves lehetek?


Gabi


2011. júl. 21. 07:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa az arcod, olyan, mintha botoxozva lenne a szád! Nincs egy olyan kép, amin mosolyogsz? Mert ezen nagyon mogorvának tünsz. A hajad nagyon szép, ápolt, fényes, a bőröd is. Nekem egy picit fura a szemöldököd. a smink nagyon szép, viszont összenyomja a szemedet. Szerintem 17 éves vagy. Küldj egy olyan képet, amin natúr smink van rajtad és mosolyogsz, mert így nem tudok teljes véleményt írni! 15/L A.
2011. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%

Hát, mondjuk mosolyoghatnál, mert így úgy nézel ki, mint egy hulla :D

A rúzsod lehetne egy kicsit élénkebb színű. Menjünk rá nagyon az élénk színekre, mert ez így nagyon zombis :D

Nem akarlak megbántani, de ez elég nyilvánvaló. Egy mosoly biztos, hogy rengeteget segítene. Tegyél fele egy szép mosolygós képet. Úgy már könnyebb lesz tanácsokat adni.

2011. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

+Tetszem neked?


+Mit változtassak magamon? (A mosolyon kívül.)


+És hány pontot adnál nekem szépségre tízes skálán? (Tudom hogy nem vagyok egy szépség)


+Korod nemed?

2011. júl. 21. 08:01
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Várok még választ a régi és új kérdésekre is.


Keresek majd mosolygós képet.

2011. júl. 21. 08:05
 5/27 A kérdező kommentje:
+Tetszem neked?/Nagyon Csúnya vagyok?
2011. júl. 21. 08:08
 6/27 anonim ***** válasza:
tényleg furcsa egy kép ez , amúgy nem vagy csúnya csak ez a kép , érdekes. hány éves lehetsz ? 20?
2011. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A szemöldöködön mindeképp ígazitani kellene, a rúzs szerintem nem áll jól, világosabb, rózsaszínesebb jobb lenne. És egy kis pirosító se ártana, mert nagyon fehér így az arcod, és optikailag vékonyítana is.

A hajad szép, de lehet hogy jobban állna, ha oldalt választanád el...

2011. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mit csináltál a képpel? Olyan mintha össze-vissza lenne szerkesztve.
2011. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szilveszteri fotó.
2011. júl. 21. 09:34
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem csak néhány kérdésem van. Ki az a Gabriel W. Fojtek, a fájl neve miért cirill betűkkel van? Orosz (vagy ilyesmi) származású vagy? És miért van agyonphotoshopolva? (nem mellesleg elég bénán)


ON: Ha tényleg te vagy a képen, akkor tényleg használj élénkebb színeket,pontosabban a szemedre készíts vmi natúr sminket a szádon használhatsz élénk, korall színeket. Ha a szemhéjadat szereted inkább festeni, akkor keress neten olyan sminkeket, amelyek ennyire közel ülő szemhez valók. Én úgy tudom, hogy a macskaszem jó, meg a belső szemzugnak világosnak kell lennie, de nálad ez láthatóan nem válik be. Ja igen a szemöldöködet szedd ki, mosolyogj, és bár csak egy kicsit látszik a képeden a ruhád, gyanítom, hogy olyan vagy, aki sötét és/vagy zsákruhákkal takarja magát. Felejtsd el.

Hány évesnek nézünk? A sminked és az öltözéked alapján 40, de az arcod azért fiatalabb, bár azért az elég retusálás gyanús. Szóval igazából 18-40-ig bárhol lehetsz.

2011. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!