Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak az arcommal? és...

Mit csináljak az arcommal? és hogy sminkeljem ki magam (korrektor, alapozó, púder? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és ma délután megyek randizni egy sráccal, és sajnos ugye hamarosan meg fog jönni és tele vagyok pattanással, nem mintha amúgy nem lennék tele...mert amúgy is nagyon pattanásos a bőröm és tele van piros hegekkel..de ilyenkor még inkább. Mit csináljak hogy legalább enyhüljenek a pattanásaim? Rakjak rá arc radird,vagy arcápoló pakolást?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. ápr. 3. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem hiszem, hogy ma délutánra / estére enyhülnének a pattijaid. De ha így is randizik veled, valószínűleg ennek ellenére tetszel neki! A pattik elmúlnak, ne félj! Ma estére esetleg feltehetsz egy kis(!) koorektort, alapozót, de ne sokat! 16 évesen még nagyon kis hamvas lehet a bőröd, nem kell elrontani! Mosolyogj sokat, akkor nem a pattikrs afigyel majd, hanem rád! :) Ügyesen!
2009. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

arctisztítás után vigyél fel egy vékony! réteg arckrémet ( a hidratált bőrön könnyebb bánni az alapozóval) miután beszívta az arcod szivacs segítségével vékonyan vidd fel az alapozót egyenletesen mindenhová (tehát ne csak ahol pattanás van, mert akkor látszani fog) utána valami szép pasztell színű szemhéjpúder, attól függ mit veszel fel. pl bézs, zöldes árnyalat, de semmikép se erős színt, aztán szempillaspirál. szerintem szemceruzát nyugodtan kihagyhatod. ha van pirosítós akkor egy pirosítóecset segítségével körkörösen vigyél fel egy leheletnyit az arccsontodra. sok sikert :)

de a legfontosabb hogy sokat mosolyogj ;)

2009. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is a igy kezdenem,mint az elottem hozzaszolo, alapos arctisztitas, hidratalas, alapozo, de en utana a meg mindig lathato hegeket lefednem egy korrektorral, amit tapogato apro mozdulatokkal szepen el tudsz dolgozni, majd mikor legfedted, rogzitsd vilagos porpuderrel,amit ecsettel vigyel fel,akkor nem lesz maszkszeru. Ha nincs porpudered, akkor finom mozdulattal (ecsettel) vigyel ra egy kis hintoport!

arcpir is fontos!

Ha DM kozelebe jarsz,van egy jo arcpakolas problemas borre, iszapos, kis csomagban van ( 1-2-szer hasznalatos es kb 300.-ft, es egy tengeri csillag van az elejen) az szepen osszehuzza a porusaidat.

2009. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!