Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Találtam egy kopott hajpántot....

Találtam egy kopott hajpántot. Hogy díszítsem ki?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam a Balatonban egy fém hajpántot. lekopott róla a festék, ezért a maradékot ma lemostam körömlakklemosóval, így most arany színű. Adnátok ötleteket hogy tehetném használhatóvá? gondoltam, hogy bevonom valami ruhaanyaggal, de nincs itthon, vagy esetleg körbetekerhetném valamilyen fonallal? csak akkor meg látszani fog, hogy én csináltam van valami jobb ötletetek, vagy inkább menjek el a boltba és vegyek egy normális hajpántot? :)
2011. júl. 17. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

esetleg ezzel is szép lehet egy virággal:

[link]

:)

2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A masnis nagyon jó!!! Amúgy horgoltam rá egy rózsát, de rájöttem, hogy valahogy nem illik hozzám a rózsa, úgyhogy ma odaadtam az egyik barátnőmnek, örült neki :)

amúgy már kitaláltam, hogy fogom csinálni. kerestem ma gyöngyfonalat. körbetekerem vele aztán keresek valami szalagot, amiből csinálok masnit. Köszi a válaszokat :)

2011. júl. 20. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!