Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Találtam egy kopott hajpántot....

Találtam egy kopott hajpántot. Hogy díszítsem ki?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam a Balatonban egy fém hajpántot. lekopott róla a festék, ezért a maradékot ma lemostam körömlakklemosóval, így most arany színű. Adnátok ötleteket hogy tehetném használhatóvá? gondoltam, hogy bevonom valami ruhaanyaggal, de nincs itthon, vagy esetleg körbetekerhetném valamilyen fonallal? csak akkor meg látszani fog, hogy én csináltam van valami jobb ötletetek, vagy inkább menjek el a boltba és vegyek egy normális hajpántot? :)
2011. júl. 17. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen hajpántom, bár én így vettem a boltba.. (aranyszínű és fém) :D szerintem jól nézne ki rajta valami virág esetleg masni :D de így is hagyhatod.
2011. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Háát én eleve nem tennék a hajamba valamit,amit a Balatonból halásztam ki és ki tudja mért volt ott,meg kinek a hajába volt,még akkor is ha egy fémpánt.

Na de díszítheted pl. azzal,ha veszel valami hobbiboltból vízálló festéket és lekened,vagy körömlakkal.

2011. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
szerintem inkább menj el a boltba és vegyél magadnak egy egyszerű 200 forintos hajpántot. a kreativitásodat azzal is kiélheted:) én biztos nem tenném bele a hajamba azt a hajpántot. lehet már lekakilták a halak...meg belepisiltek a gyerekek...:D
2011. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan,tényleg minden szart kiszedsz a Balatonból?D:
2011. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

először szappannal mostam meg, aztán körömlakklemosóval, jajj ne legyetek már ilyen kis kényesek, különben meg az én hajam és nem, nem szedek ki minden sz*rt....

A normális választ köszönöm!

2011. júl. 17. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen szegény vagy,hogy nem tudsz ujjat venni?Lehet hogy tetüsé volt.Amúgy most a nagy virág a divat a hajpánton.Inkább vegyél.
2011. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szegény, csak szeretem kiélni a kreativitásomat...

amúgy meg már felpróbáltam, úgyhogy ha tetűs volt, akkor most egy tetűs hajú lány kérdésére válaszoltál, fúúúúj de undorító, ugye? :)

Emberek! Most bocsi, hogy ezen így kiakadok, de borzasztóan idegesítenek az ilyen kényes emberek. Szóval: fürödtetek már eddigi életetek során a Balatonban? Csak, hogy tudjátok, vannak akik belekakilnak, belepisilnek és belefújják az orrukat, ahogy Ti is írtátok. Amikor fürdetek benne, a bőrötökön áznak az előbb említett dolgok! Az nem undorító? De ahogy azt is le lehet mosni, a hajpántot is le lehet mosni :) Ha elolvastátok, köszi!

2011. júl. 18. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:
17:23 vagyok.Van igazság amit mondasz.Mi azért túl kényesek vagyunk,akik erre a kérdésre válaszoltak.Akkor jó kreativítást.
2011. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted kiélni a kreativitásod akkor tedd azt de az nem túl kreatív hogy mi megmondjuk mit csinálj te meg megcsinálod -.-"
2011. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én pl.: a földről is felveszek valamit, mert érdekes, szóval nincs azzal baj, hogy épp honnan szedted

egyszer én is próbáltam szövettel bevonni, nem nagyon sikerült

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!