Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műkörmöt a köröm végére...

A műkörmöt a köröm végére teszik vagy az egész körömre?

Figyelt kérdés
És aki műkörmöt akar annak 5mm-es körmének kell lenni? vagy úgy 5mm hogy az egész köröm hossza?
2011. júl. 12. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész körömre teszik, és nem muszáj alá saját hosszú köröm, de nem árt ha van egy kicsi, mert így nagyobb felületen tapad.
2011. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész körömre...ha épített....mert a tipesnél a tipet csak a végére illesztik,de akkor is tesznek zselét az egészr,hogy valami megtartsa...itt egy (talán) hasznos link: [link]
2011. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp az egész körmöt borítják be anyaggal, és nem kell, hogy a saját körmöd hosszú legyen, mert rövid körömre tesszük atipet és a sablont is. Az 5 mm-t nem értem...ha az egész körme ekkora valakinek, arra nem lehet tenni, mert nincs ami megtartsa az anyagot.
2011. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!:)
2011. júl. 12. 16:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem a kozmetikus hogy 5mm legyen a köröm.És azt kérdeztem.
2011. júl. 12. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm...egy kozmetikus nem műkörmös...hallgass szakmabelire.
2011. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi.
2011. júl. 12. 18:06
 8/8 anonim válasza:
nekem ilyen géles műkörmöm van...az egész körmön van és nagyon kényelmes :D
2011. júl. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!