Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel mossam le a vízálló...

Mivel mossam le a vízálló sminket?

Figyelt kérdés

Régen a Garnier Clean Sensitive sminklemosót használtam, de már hónapok óta (talán már 1 éve) nem látom sehol. Aztán rákaptam a Nivea Visage Aqua Sensation korongra, de már ezt sem lehet kapni sehol. Kipróbáltam a Rossmann termékét, a Rival de Loopot, ami "Nagyon jó" minősítést kapott a német ökotesttől, de nekem iszonyatosan csípi a szemem. Próbáltam Nivea gélkrémet, de az is csíp, meg más krémes lemosókat, amik "homályosítják" a látásomat, ráadásul dörzsölgetnem kell, hogy lejöjjön a spirál. Próbáltam kétfázisú olajos lemosókat, de azokat is dörzsölnöm kell és annyira kényelmetlen olajos érzetet hagynak maguk után (zsíros a bőröm így elvárom, hogy legalább a szemem környéke ne legyen az).

Egy szó, mint száz: a most forgalomban lévő lemosók vagy irritálják a szemem, vagy csak dörzsöléssel szedik le a sminket. Mit ajánlanátok? (Légyszi ne írjatok olyanokat, hogy akkor ne sminkeljek meg hogy hagyjam lekopni és egyéb hülyeségeket. Köszönöm!)


2011. júl. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Babaolaj, vagy ha az is izgatja a börödet, akkor sima olivaolaj: a legmeglepöbb, hogy ettöl NEM zsirosabb lesz a böröd, hanem csodálatosan sima és egészséges, a "zsiros bör tünetek" teljesen eltünnek töle.
2011. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, mégegyszer: azt nem irtam, hogy az olajjal be kell kenni és pár perc múlva lemosni, nem dörzsölgetni. Ha nagyon makacs a smink, akkor mégegyszer megismételni. (Az olaj ugyanis ha hagyod állni a börödön, akkor feloldja a sminket és lemosható lesz.)
2011. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Ki fogom próbálni!
2011. júl. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!