Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan ajak piercing ami...

Van olyan ajak piercing ami igy néz ki? ÉS hol lehet venni ilyeneket? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 10. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ez szúrná belülről a szádat nem? nem inkább patkó piercingre gondolsz,csak tüskés végekkel? mert pl apacsban,de a legtöbb piercingesnél is tudsz venni olyat. feketében néha rendelni kell,piercingesnek szólsz és hoznak neked 1-2héten belül.
2011. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen olyanra gondoltam hogy nem teljes karika hanem ilyen patkó és tüskés a vége. Tehát akkor ajakba lehet patkót is rakatni?
2011. júl. 10. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, és ajánlom hogyha ilyet szeretnél,egyből ilyet rakass bele,ne kelljen cserélgetned pár hónapig. azért,mert amíg nem gyógyul be teljesen, stb, elég kellemetlen pl egyenes szárúról karikára cserélgetni,mert ugye más a lyuk formája belül, és amíg érzékeny,nem jó izélgetni,még a végén begyullad.
2011. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha megyek a piercingeshez akkor mondjam neki hogy patkó-t szeretnék bele és ő már ugy késziti el?
2011. júl. 10. 16:20
 5/8 A kérdező kommentje:

Amugy még arra lennék kiváncsi hogy ha ugyebár patkó és összecsukod a szád akkor az ott van a két ajkad között ez nem idegesítő? És nem zavar az evésben vagy a beszédben?

(Bocsi hogyha hülyeséget kérdezek :D )

2011. júl. 10. 16:22
 6/8 ~Katze~ ***** válasza:

Ne aggódj a patkó piercing semmiben nem zavar, se az evésben, se a beszédben, se másban. :D Nekem már volt. :)

Venni lehet az Apacsban, szalonokban, piercingeseknél, vagy neten:

[link]


[link]


[link]


Am általában egyenes szárú ékszert tesznek be kezdő ékszernek és azt cseréled/cseréli ki a piercinges a gyógyulási idő után. Egyáltalán nem macera egy csere, az egész néhány másodperc. ;)

És szerintem egyáltalán nem kellemetlen egyenes szárúról karikára cserélni. Én elég piercing mániás vagyok, szal gyakran cserélgettem és soha semmilyen téren nem volt kellemetlen ha egyenes szárú után karikát tettem be, vagy fordítva.

Ha esetleg még nem tudod hova menj szuratni és Budapesten laksz, akkor tudok ajánlani egy nagyon jó piercingest:

[link]

Én az összes piercingemet nála csináltattam és soha semmi baj nem volt. :)

Remélem tudtam segíteni, ha még van kérdésed nyugodtan írj. ;)

2011. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segitettél :D
2011. júl. 10. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Így néz ki

[link]



Kinek hogy.... nekem is volt patkó, meg karika is, kisebb, nagyobb, de egyiket sem bírtam elviselni. A legnagyobb gond az volt vele hogy állandóan a fogamhoz ütődött, hosszú távon ugye nem jó, mert fog nélkül maradsz. Nekem inni is nehéz volt vele, enni annyira nem. Mindenesetre ha véleményt akarsz akkor én azt mondanám ne ilyet tegyél hanem egy egyszerű tüskét vagy bogyót, az nem veri szét a fogad és nem akadályoz semmiben.

2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!