Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTSÉG! Gyöngyfűzés ügyben....

SEGÍTSÉG! Gyöngyfűzés ügyben. Mi a neve ennek?

Figyelt kérdés

Segítsetek plz! vettem tegnap 2 gyöngyből készült karkötőt aminek nem találom a nevét. azért kéne mert megszeretném tanulni :) leírom milyet vettem:

gumis szálra vannak felfűzve kicsi (kása gyöngyöknek hívják sszem) gyöngyök, de nem simán felfűzve hanem kicsit hasonlít a gyöngy szövött karkötőkre. DE NEM AZ!!! ez más...

[link]

a belinkelt karkötőhöz hasonlít a fonás módja de ez több ilyen sorból áll...bocsi h nem tudok képet adni róla de a képfeltöltés oldalra nem bírtam regizni, neten nem találtam képet. szóval ha valaki tudja a nevét vagy h h készül az légyszíves linkeljen képet róla :) köszi :)


2011. júl. 7. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
öö hát a nevét nemtom de régebben én csináltam iet és tök egyszerű vidit nemtok róla mutatni de annyi az egész h egy jó hosszú damil közepére felfűzöl egy gyöngyszemet aztán elkötöd h ne tudjon csúszkálni ezután ugye két szálat kapsz és mind a kettőre 1-1 gyöngyszemet fűzöl és utána az egyikre mind1 h melyikre felfűzöl megint egy gyöngyöt de nem engeded le hanem átdugod a lyukán a másik szál damilt és leereszted és aztán kezdődhet minden előről :)
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szafica ***** válasza:

erre gondolsz?

[link]

2011. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. köszi de azt sztem én is tudom :) amit képen linkeltem olyat tok :)


2. istenem!! :DDDD igen ez az!!! :DDD köszönöm :DDDD imádlak :DDD nagyon örülök :D még ma hozzáfogok :DDD ezer köszönet mindkettőtöknek!!!!!! :D <3 annyira örülök :DDD h megvan :DDD

2011. júl. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!