Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszenek ezek a körömlakkok?...

Tetszenek ezek a körömlakkok? (Essence)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Hol lehet ilyeneket kapni?


2011. júl. 2. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, tetszenek.
2011. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen.:)
2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossmanban de nem ajánlom mert nem túl jó minőségű
2011. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet Magyarországon kapni, akkor a Rossmanban. Ha meg nem, külföldi oldalról rendelni...:/ am nagyon szépek.:)
2011. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első és a második igen,de a harmadik nem.
2011. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossmanban kersd, de az első kettő nem így fog kinézni, ha a körmödre kened...a fekete repedezős, pedig sokszor ki van fogyva.
2011. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Müllerben is van iletve az olyan DM-ekben ahol van Essence állvány. Amúgy a repedezős nagyon jó, nekem is van :)
2011. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen rossmanban vettem én is, egy zöldes-kék lakkot. nagyon szépnek néz ki, de már az első nap amikor felkentem ragacsos volt amikor megszáradt, és elkezdett kopni. nem ajánlom őket:( nekem a miss portys lakkok nagyon bejöttek, bár ott nem láttam ilyen szívárványszínűeket. becsapós az essence-ben hogy kb 300 ft egy lakk szép színű de nagyon rossz
2011. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszenek ezek a lakkok és a repedezős is tök jó nekem is van egy csak fehér de a fekete is nagyon jó.

Rossmanban lehet kapni ott van essence körömlakk de az nem biztos hogy fogsz kapni ilyen szinekben.

Én szeretem az essence lakkokat mert elég tartósak.

2011. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!