Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy sminkeljem...

Szerintetek hogy sminkeljem ki magam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jövő hét kedden lesz az iskolai bálunk ahol mindig mindenki kitesz magáért és gyönyörűen néznek ki. Én sem szeretnék kilógni a sorból ezért már mindent elrendeztem (ruha, frizura ..stb) csak a sminknél ragadtam le. Piros ruhám lesz fekete boleróval, és fogalmam sincs h h sminkeljem ki magam. Valami jó báli sminkeket linkelnétek nekem ami megy piros ruhához ?? A rendes válaszolóknak előre is köszönöm a válaszaikat. 17/L
2011. jún. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Piros-fekete kombinációhoz csak a fekete-szürke szem jöhet szóba, azaz füstös szem, vagy tussal, kis feketés árnyalással.


[link]


Ja és gyöngyház esetleg, de nem túl fehéres...


[link]


[link]

2011. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hot_kiss ***** válasza:
Ígyvan, piros ruhához nemlehet olyan szinesen sminkelni, de ha előtte tudod próbálgatni, akkor én mindenképp megpróbálnék egy füstös szemet, vékony zöld (!) tusvonallal.
2011. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A legjobb a füstös smink.Egy piros-fekete ruhához nem illenek szerintem a színes, kirívó sminkek.Mivel a ruha elég markáns önmagában is nem kell papagájnak lenned.Akkor csak kiröhögnének, ha piros, kék, zöld lila és akármilyen más színű lenne a sminked.A füstös szemmel nem lehet hibázni.Jó ha buliba mész, jó ha elegánsabb ruhát veszel fel, stb...a lényeg, hogy a ruhában benne legyen a fekete, vagy valamilyen sötétebb árnyalat.
2011. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,én is a füstölt szemet ajánlom neked,a piros ruhához.

Pl,mint Beyonce sminkje ezen a képen:

[link]


A másik lehetőség,hogy fekete tussal kihúzod a szemed,mint pl. itt:


[link]


Az ajkadra pedig szájfényt ajánlom,remélem segítettem :)

2011. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez szép és egyszerű! :)

[link]

2011. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt írtam pont hogy vagy füstös, vagy tus :)

1.

2011. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, tényleg nagyon sokat segítettetek nekem. És igazatok volt, hogy az a füstös smink fog menni a ruhához. Kipróbálltam és állati jó. Mégegyszer köszi a gyors és kiváló válaszokat. :)))
2011. jún. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!