Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Buliba szeretem a fekete...

Buliba szeretem a fekete szemcerkát, de kicsinyíti a szemem. Hallottam, hogy belül világosabb kívül sötétebb az nagyítja. Hogy csináljam? Fehér kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj de elképzelni sem tudom hogy fekete szemcerka kicsinyítse az ember szemét! Ez hogy lehetséges?
2009. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy felül fehérrel húzom ki alul pedig feketével. Ettől világít a szemem és mindenki csak dicsérte!
2009. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig de, elso, kicsinyiti!


Alulra tényleg jo a fehér szemceruza,azt is ugy érdemes, hogy..hogy magyaràzzam el...lehuzod egy kissé a szemhéjad és a szemhéj peremén huzod ki. felul pedig hasznàlhatsz feketét, de ne az egészen, kàbé csak a felétol kifelé.

Az is sokat segit ( nekem legalàbbis), hogy a belso szemzugba csillogobb fehér pudert raksz.

2009. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne alul, hanem felül húzd ki
2009. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Huh? Nekem a fekete inkább nagyobbítja. Azt hittem ez mindenkinél így van. Legalább is akiket eddig láttam, de tök érdekelne, nincs egy képed? Elég csak a szemedről:)
2009. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi.

Hát az a baj,hogy felül nem tudom szépen megcsinálni:S elmaszatolódik és csúnya lesz:((((

Utolsó válaszolónak:nekem már többen is mondták hogy kicsinyíti és én is látom magamon.:S

keresek képet,mert valahol van egy olyan ahol a szememet fényképeztem le:))

2009. márc. 23. 18:07
 7/12 A kérdező kommentje:

na megtaláltam,bár nem a legjobb(látszik,hogy magamnak csináltam),de sztem jó.:)

[link]

2009. márc. 23. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
és te ezen a képen ki vagy sminkelve?:D
2009. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz helyen húzod ki:) Én régen úgy próbáltam, ahogy a barátnőim, kicsit lehúztam a szemhéjam ess ott szinte belül...tök pici lett tőle a szemem:D Aztán szalagavatómra megcsinálta a kozmetikus...a szempillák tövében húzta ki és akkora szemem lett h csak lestem:D Jah és nem teljesen a belső szemzugtól, hanem kicsit kinntebb kell kezdeni:) Amúgy a képen semmi nem látszik a sminkből:)
2009. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy a szemhéjamnál belül és kívül is kihúzom feketével, felül vastagabban mint alul és akkor nagyobbítja, ha csak belül húzom ki akkor van olyan hogy kisebbnek tűnik a szemem.

Buliba meg olyan füstösre is kifestheted, attól biztos nem fog kisebbnek tűnni.:)

2009. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!