Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen minoseguek a MAX...

Milyen minoseguek a MAX Factor termekek?

Figyelt kérdés
Ti hasznaltok ebbol a markabol?
2009. márc. 22. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szempillaspirált használok, és imádom.

Az alapozó is általában ilyen. ha lenne pénzem vichy-t vennék, de ez is egész jó.

2009. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van Maxfactor púderem és szempillaspirálom, nem rosszak, sőt hétköznapra tökéletes, de a számomra 100%-os szempillaspirált még mindig keresem
2009. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi.

Akkor jo ez a Max Factor, de nem a legjobb, igaz?

A Loreal szempillaspiral jo lehet viszont, probaltad mar?

2009. márc. 22. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak luxuscikkek és közönségcikkek. A Max Factor az utóbbiba tartozik. Ne hogy azt hidd, hogy ami drágább, az sokkal jobb. Mert én már csalódtam egy párszor. Lehet hogy egy Lancome valamivel tartósabbnak bizonyul egy Lorealnál vagy egy Maybelline-nél, de szerintem nem érdemes annyival többet adni érte. A Max Factornak nagyon jó termékei vannak. Ha a drogériák polcait nézzük az egyik legjobb! De ide sorolom még a Lorealt és az Astort is. Ami nem épp minőségi: Miss Sporty, S-he meg hasonlók. Erre mondják olcsó húsnak híg a leve.
2009. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok márkát kipróbáltam már a szempillaspirálok közül, és én a Lancome-ra esküszöm. Drága, de megéri.
2009. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2009. márc. 26. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nem volt pénzem estée lauder alapozóra,mindig max factort vettem.nagyon szerettem,mert szuperül fed,tartós,szóval csak jót tudok mondani róla.Amit pedig kifejezetten szerettem,az a max factor lipfinityje.a max factor-al kapcsolatban annyi a tapasztalatom,hogy amit ígér,azt be is váltja.Bátran használdd!Szerintem a közönségcikkek közt a legjobb.
2009. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal!!!:)))
2009. ápr. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!