Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szép ez a nyaklánc?

Szerintetek szép ez a nyaklánc?

Figyelt kérdés

A suliban találtam ezt a "követ" (medált, nem tudom), és rátettem erre a ima fekete láncra :) Azt szeretném kérdezni, szerintetek szép-e, vagy is, maga a nyaklánc, és külön a kő :D Itt a link:

[link]

Előre is köszi. És szerintetek milyen kő lehet?


2011. jún. 13. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy sima bizsuról leszakadt gyöngy, a "lánc" pedig olyan mintha egy cipőfűzőre fűzted volna. Bocsi, de nekem nem tetszik.


19/L

2011. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem hogy cipőfűzőre tettél egy műanyagnak látszó valahonnan leesett bogyódarabot..Elég csúnya..
2011. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jól van, azért köszönöm a válaszokat, bár nem műanyag, hanem kő :) És ezekről mi a véleményetek?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 14. 00:41
 4/11 anonim ***** válasza:

első és a második kép ugyanaz a lánc.Az szép.Tetszik,és hordanám is.

A harmadik képen lévő lánc nagyon gyerekes.Hasonló pillangós láncokat vettem a 7 éves unokahúgomnak pár pennyikért.

A négy és ötös képen is ugyanaz a lánc látható.Nem nagyon veszem ki a piros medálból az ábrát,de ez nagyon nem tetszik.Sosem venném fel..

2011. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, tudom, hogy ugyanaz ;) Hát, szerintem azért nem tudtad kivenni, mert:

1. a lámpa tükröződik.

2. nem is nagyon van ábra, csak ilyen motívumok :)

A pillangós nekem azért tetszik, mert még gyerek vagyok (a koromat nem árulom el, mert leszidtok, hogy miért nem vagyok ágyban), de persze nem 7 éves ;)

Köszi még egyszer, mindenkinek ment a zöld kéz :D

2011. jún. 14. 01:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló, a korodat elárulod, persze csak ha nem nagy baj? :)
2011. jún. 14. 01:08
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 00:55

Nem titok.16 leszek a nyáron :)

2011. jún. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát amit először linkeltél az nekem se nagyon tetszik..bár ha a követ egy más láncra tennéd, v akár börre akkor jobb lenne, de az a fekete vmi tényleg cipőfűzös...a másik 3 lánc, amiket belinkeltél azok viszont nagyon szépek, 1-től egyik, hordanám mindet :) legjobban az első tetszik
2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

[link]

Ez tök jó sztem

2011. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem gyerekeknek való.
2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!