Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinálják a nyelv pct...

1 srác kérdése:

Hogy csinálják a nyelv pct szalonban?

Figyelt kérdés

Le érzéstelenitik vagy csak simán??

fáj e vagy nem??

utána mien?


2011. jún. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xpiCi_FrlXM

ha kéred érzéstelenítenek, ha nem kéred, akkor bírd ki. utána fura lesz, h van valami a szádban, és fájhat is.

2011. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind2x érzéstelenítették.

Az első fájt, és sokáig tartott, mire elkészült.

A 2. abszolút nem fájt, és fél perc alatt megvolt, meg is lepődtem.

Utána kb fél óráig nem éreztem, aztán kezdett el fájni, mikor ment ki az érzéstelenítő.

Nekem már egyik sincs meg, mert elrontottam:-( (szilikon volt, zavart a hosszú szár, gondoltam lejjebb vágom, túl rövidre sikerült, szorított, és begyulladt:-S)

2011. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is érzéstelenítették mind a 2*.Nem fájt utána sem csak kb 1 hétig kellemeteln volt néha.Már 7-8 éve van nyelv pc.-m.
2011. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem érzéstelenítették és nem is fájt.(utána sem)

Első héten furcsa volt, főleg kajálásnál és ivásnál, na meg, amikor fagyit eszek még ma is furcsa.:) 8 éve van meg, most akarok egy másodikat.

2011. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat:) azért még jöhet 1 pár jó tanács meg ilyesmi :)
2011. jún. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!