Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem egy műszempilla "szette...

Vettem egy műszempilla "szettet" ragasztóval. Normális, hogy a ragasztó nyúlós, gumis állagú?

Figyelt kérdés
Alig bírom felvinni a műszempilla tövekre,az állaga nagyon megnehezíti a dolgomat. Vagy vegyek másik ragasztót??? Tapasztalt emberek véleményét várom!köszönöm
2011. jún. 8. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és ez az a bizonyos DM-es( Wimp'rs by Fing'rs)...nem tudom miért ilyen a ragasztója,de valószínű,hogy másikat fogok venni,mert ezt alig lehet kenni...:(
2011. jún. 9. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használtam műszempillát alkalmakhoz. Ez vált be a legjobban: [link]

A szempilla saját ragasztóját sose tudtam használni. Vagy ki volt száradva (szerintem a tied is), vagy nem ragasztott rendesen. Szóval alapból gagyi.

A Kryolanos nagyon jó, és sokáig betart. A színtelent érdemes venni(de bármilyet veszel akkor is színtelent javaslok), mert mikor felteszed, akkor a tövénél kilátszik kicsit, és pl. a feketét nem biztos, h egyszerű eltüntetni a sminkkel. Amúgy a színtelen se színtelen a tubuson belül, hanem fehér. de amint megszárad, már nem is látszik.

Egy trükk: a ragasztót ugyebár a műszempilla tövére kell kenni (gondolom nem a szemedre akartad). Mikor ráteszed (a kryolant), hagyd 10-15másodpercig száradni, fújhatod is, és akkor szebben felragad. És sminkelés előtt tedd fel, mert sminkre vagy nedves bőrre nem ragad.

2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :))))

abszolút hasznos válasz!!!!!:D

2011. jún. 10. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egyetlen egy utolsó kérdés ezzel kapcsolatban:) :Ezt a ragasztót rendelted(arról az oldalról) vagy vásároltad egy áruházban(ha az utóbbi,melyikben??)

köszi a segítséget!!!!

2011. jún. 10. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök, h hasznosnak tartasz! :)

Debrecenben vettem egy tánckellékesnél, még vagy 10éve. Akkor olyan 1000ft körül volt. Szerintem keress rá a neten, h hol olcsóbb, lehet találsz jobb áron is. Vagy hátha van a te lakhelyeden is, és akkor nem kell postát fizetned. Azt sajnos nem tudom hol árulnak ilyen termékeket. Talán fodrászkellékesnél.

2011. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

még egyszer köszi!!!

majd lehet egyébként,hogy megkérdezem a fodrászomat(egy nagyon jó fej csajszi:D) hogy ahonnan beszerzi a cuccait tudna-e hozni nekem ilyet...de még szerencsére nem olyan sürgős,augusztus végére kell,egy esküvőre :)

2011. jún. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!