Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sotet barna szemu, vilagos...

Sotet barna szemu, vilagos boru lanynak milyen hajszin allna jol? (16/l)

Figyelt kérdés
jelenleg majdnem a hatam kozepeig ero barna hajam van ... de beszeretnem festeni olyan feketere aminek lilas fenye van ... ez jolalna nekem?.... es meg milyen szineket tudnatok javasolni?
2009. márc. 19. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feketére semmiképp se. A világos bőröd miatt mégjobban sápasztana,olyan lennél mint egy hulla.Tapasztalatból beszélek: D Szerintem inkább válassz csokoládébarna,praliné,illetve vöröses,vagy ciklámen árnyalatokat.Illetve ha a kettőt kombinálod,az sem rossz. Pl praliné az alap,ciklámen,vagy vörös melírcsíkokkal.
2009. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem gond ha sapaszt XD ... zenei stilusombol kifojolag meg jol is jonne
2009. márc. 19. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
előző válaszoló válaszára válaszolva (najó nem, csak az a hulla beindította az agyam:D) szóval... én speciel imádnám ha hullaszínű lennék... de ha te inkább olyan nőcis típus vagy akkor szerintem a barna hajad tökéletes. Esetleg más árnyalatot próbálj ki vagy ha ragaszkodsz a "liláshoz", tetess bele nagyon vékony lila melírt (tényleg nagyon vékonyat mert egyik ismerősömnek először egy vastag csíkban volt lila melír most meg az egész haja lila... nekem semmi bajom vele de elég sokszor hallom h összesúgnak a háta mögött)
2009. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaah előző vagyok most olvasom a beirásodat.. szóval goth vagy? :D akkor visszaszívom az előző kommentet, éés: a lilás fényű fekete a telitalálat! :D
2009. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!