Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mossátok le a szemhéjtu...

Hogyan mossátok le a szemhéjtust, szempillaspirált, szemceruzát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen lemosóval, stb, milyen technikával :)
2011. jún. 3. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én babapopsi törlőkendővel :) Szépen leszedi + az illata is jó :D
2011. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 :) :) :) ***** válasza:
24%
Vagy krémmel és zsepivel vagy pedig vizzel(ezt csináltam tegnap is mert arcfestést csináltunk (pillangó) a csajokkal és szappannal és vizzel sokkáig dörzsöltem az arcom..)Amugy mikor csak lightosan vagyok kifestve akkor nemis muszály lemosni,mert nekem reggelra majdnem teljesen lejön.
2011. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Darcy01 ***** válasza:
Avonos szemfestéklemosóval, az arcomat pedig Rival de Loop törlőkendővel szoktam áttörölni. A Rossmannban lehet ilyet kapni, kifejezetten sminkeltávolításra való.
2011. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én testápolóval szoktam. Nagyon szépen leviszi:)
2011. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
16:29: Igényes lehetsz...
2011. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Loréal arclemosó folyékony szappan normál és vegyes bőrre. ez szépen leszedi. Imádom!
2011. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak sminklemosó kendők, krémek, amik erre a célra lettek kitalálva. Nem bántja a szemet, mig a testápoló meg a szappan veszélyes lehet...Viszont az hogy valaki sminkestül fekszik le, tényleg nem igényes dolog, ráadásul este mikor alszik, észre se veszik, de bepisloghatja a szemébe a festéket, ami gyulladást okozhat, sőt, ronthatja is a szemet. Legalábbis ezt hallottam róla. 16/L am én Garnieres sminklemosó krémet használok. :)
2011. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És ha éjszakára rajta hagyod a sminket, öregedik is a bőröd. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :))
2011. jún. 3. 22:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Nívea arctejjel.
2011. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nivea arclemosóval de ha sajna épp kifogy kénytelen vagyok szappannal és vizzel.de van amikor törlőkendővel is könnyen lejön.(:
2011. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!