Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orrpiercing veszélyei,...

Az orrpiercing veszélyei, hátrányai? Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Halihó!19/L vagyok,és nagyon szeretnék egy pici piercinget az orromba,de félek ezektől a rémhírektől...pl.a fülpiercingtől meg is vakulhat az ember.Az orr pc-nek vannak ilyen veszélyei?Mert én mielőtt cselekszek 100 x meggondolom a dolgokat,és előszőr tudakolózok.Akinek van az írjon róla,h milyen,és mennyire vált be neki.Ha fiú vagy,akk elmondhatod a véleményedet,h neked tetszik e egy lányon az ilyen pici orr pc.Köszike!
2011. máj. 24. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem először nostril volt ami oldalt helyezkedik el, soha nemvolt bajom vele addig volt gyulladt míg friss volt a szúrás, utána 3évig viseltem, ezt követte a septum most is megvan még szintén semmi baja, pedig fogdosom néha nem épp tiszta kézzel


Bajod nem lesz :)

Különben nagyon aranyos vagy kis fontoskodó :) és igen tetszik lányokon is

18/F

2011. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"kis fontoskodó"XD

Akk 3:1...eddig több fiútól olvastam a "nem tetsziket".

Hát most totál bizonytalan vagyok,az érvek,és ellen érvek olvasása után.De mondjuk az bizti,h ha már nem tetszik,és kiveszem az orromból,akk meglátszik a nyoma :S

Tényleg tetszik nekem is a piercing,de lehet,h nagyobb mértékben dominál az a gondolatom,h így a pasiknak mégjobban megfelelek...ja és a "trendi"vé válás miatt,olyan sok indenkinek van,h lassan kisebbségben érzem magam,mivel én még pc szűz vagyok :D

2011. máj. 25. 01:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5éve van orr piercingem. Egy pici kis kő ami megcsillan, ha úgy esik rá a fény.:-) Egyébként mindenkinek tetszett és még most is mondják, hogy diszkrét és még szép is, hogy csillog:-) Pl.: a kozmetikusom kb 2év után vette észre! Annyira nem feltűnő:-)


Az első hónap tényleg macerás. Forgatni kell, kamillás teával borogatni stb.,de szerintem megéri. És a köldök pc sokkal veszélyesebb, mert több bnőmnek kiszakadt és elég csúnya maradt a helye. Olyan mintha műtötték volna ellentétben az orr pc-vel csak kiveszed és összeforr ennyi, meg se látszódik olyan pici lyuk. Kozmetikusomnak is volt,de megunta, kivette és semmi nem látszódik!


Szóval szerintem csináltass nyugodtan, ha tényleg kis diszkrét ékszerre vágysz!:-) Én még mindig nem untam meg! Ja és orr pc sokkal olcsóbb mint a köldök pc!

Majd megírod, hogy hogy döntöttél?:-)

Előre is sok sikert,ha csináltatsz!:-)

2011. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit off, de én olyanról hallottam, hogy egy csajnak teljesen lement a melle, amikor a fülébe tetetett, mert épp egy akupunktúrás pontot találtak el nála (nekem emiatt nem is merték, csak a cimpába lőni). Aztán visszament a melle normál méretűre. Meg van, aki fogyni szokott tőle vagy hízni. Van még egy sztori, ez egy ismerősömmel történt meg, tehát nem a 20. embertől hallottam, én láttam: saját magának szúrt a porcba és lekonyult a füle. Nagyon csúnya és félelmetes volt, aztán pár héttel később visszament neki, de ha jobban megnézi az ember, még látni neki.


Szerintem azért nem alaptalan a félelmed, a porcos részeknél (fül felső része, orrcimpák) sok az akupunktúrás pont, nagyon profinak kell lenni, hogy ne legyen baj a piercing miatt. És most nyugodtan le lehet pontozni, de úgy gondoltam, ezt leírom, akárhogy is döntesz, tudj róla (nekem köldökpiercingem volt, csak terhesség alatt kivettem és benőtt + van 2 plusz lyuk a fülemben, amit akkor lövettem, amikor nem vállalták a porba).

2011. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!