Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orrpiercing veszélyei,...

Az orrpiercing veszélyei, hátrányai? Felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
Halihó!19/L vagyok,és nagyon szeretnék egy pici piercinget az orromba,de félek ezektől a rémhírektől...pl.a fülpiercingtől meg is vakulhat az ember.Az orr pc-nek vannak ilyen veszélyei?Mert én mielőtt cselekszek 100 x meggondolom a dolgokat,és előszőr tudakolózok.Akinek van az írjon róla,h milyen,és mennyire vált be neki.Ha fiú vagy,akk elmondhatod a véleményedet,h neked tetszik e egy lányon az ilyen pici orr pc.Köszike!
2011. máj. 24. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem semmi ok aggodalomra
2011. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és nekem tetszik.
2011. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!^^ Még várom a továbbiakat :)
2011. máj. 25. 00:03
 4/14 Black_Star* válasza:
62%

Szia!Az orrPCnek semmilyen veszélye nincs!(tudtommal)

Szerintem annyira már am nem divat, szóval a te helyedben már nem csináltatnék, mert felesleges...Szerintem a pasikat hidegen hagyja, hogy van-e az orrodban valami fém vagy nincs:D, nekem van,az elején furcsa volt, sokszor belekaptam és elég rondán begyulladt, de kis idő elteltével simán hozzászoksz.

2011. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...sok mindenkinek van,de lehet h igazad van,van benne vmi...a köldök pc divatosabb mostanába,nade attól még jobban sz*rok XD
2011. máj. 25. 00:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van köldök és orr is.

Nem bántam meg egyiket sem, bár az zavar, hogy orrfújáskor, néha kihúzódik, vagy a párom az orrával szókta kihúzni, ha megcsókol.

Meg nem bántam, de ha most csináltatnék inkább egy picike, nem kiálló szépség pöttyöt rakatnék.

Amúgy, ha azpon vacilálsz, hogy jó lenne inkább köldök piercing csak attól cidrizel jobban, akkor megnyugtatásul közlöm, hogy a kettő közül az orrba való behelyezés az ami fáj. Csak utána figyelj, mozgasd, tisztitsd. A Betadine-felejtős. Oxycort vagy Octenysept spray a nyerő! Azt hiszem csak az utóbbi kapható vény nélül.

2011. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szia!milyen az a szépség pötty? :)
2011. máj. 25. 00:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még erről a vakságot okozó veszélyről nem hallottam.

Ellenben fertőzés, gyulladás, irritáció, bármilyen piercingnél előfordulhat.


Én meg azt mondom, hogy ha csak divat miatt akarod és nem azért, mert neked ez tetszik, akkor felejtsd el! Miért akarsz tucatember lenni?

2011. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még senki se vakult/halt bele az orr pcbe. Én is magamnak szúrtam, pedig nem szoktam hozzá h mjuk egy tű áll ki az oromból, szóval fura volt, de túléltem.
2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A szépség pötty az olyan mint pl.: Cindy Crawfordnak van. De az genetika, egy anyajegy van neki a szája sarka és a nózija közti, hát hívjuk kb háromszögben.

De egyet értek az előttem szólóval, akkor csináltass bármit, ha neked tetszik, nem azért mert a "divat diktál".

Az arcon levők meglátszanak majd, ha már nem hordod.

A hason levő nem olyan szembetűnő.

2011. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!