Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlatok...

Milyen alapozót ajánlatok nyárra, száraz bőrre?

Figyelt kérdés
olcsóbb kategória..max 3ezer
2011. máj. 19. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nyárra alapozót keresel, ne spórolj az árával, mert a bőrödről van szó, és ez alapozó eléggé sokáig elég tud lenni:) Szerintem Vichy terméket vegyél, azok között nézzél körül , ami a bőrödre való, ezek olyan 4500-5000 Ft körül kaphatóak, és fényszűrőt tartalmaznak, és nincsenek benne irritatív anyagok.Illetve én még a Loreal alapozóit ajánlanám, abból is fényszűrőset:)
2011. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Averde minden bőrtipusra :)
2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek különösebb bőrhibáid, akkor nagyon ajánlom a házi készítésű színezett hidratálót, száraz bőrre a jónál is jobb, és teljesen könnyű, nincsen maszk hatása. Vegyél x alapozót (érdemes ebből is száraz bőrre valót venni természetesen, egy közép árkategóriás, de jó minőségű alapozó teljesen megfelel), és azt keverd el hidratáló arckrémmel fele-fele arányban.
2011. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Evelynn ***** válasza:

Én Max Factort használok, Max FActor Experience, MAx FActor Colour Adapting. 4 körül mozognak, de a teszveszen/vaterán nálam megtalálod ezeket 2500 Ft-ért + posta, ami 365, tehát 3ezer alatt megúszod, és minőségi terméket kapsz.

Garantáltan eredeti!!!

Ha érdekel írj! :)

2011. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Hogy lehet 2500 Forintért eredeti MF Colour adapt alapozót kapni? :]


Száraz bőrre én folyékony alapozót ajánlanék. A Bourjois termékek állítólag egész jók.

2011. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én itt is csak azt tudom javasolni, amit a kozmetikus barátnő mondott erre. Il Makiage.. nem folyik le, uv szűrős vagy mi, és hőálló, tehát nyáron nagy melegben is "hordhatod". én most vettem egyet, eddig bevált, aztán meglátjuk, bízom benne, a barátnőm nem szokott rossz tanácsokat adni.. ;)) hogy hol találod meg? westend- il makiage stand (mozi alatti mozgólépcsőnél..) ja és száraz bőrre is jó, mert krémszerű, tehát elméletben hidratál. :)
2011. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

utolsó: ismerem a terméket de sajnos ennyi pénzem nincs rá..16éves vagyok és minimális keretem van rá..


MF tesztereket próbáltam, nekem nagyon szárítják a bőröm :S

2011. máj. 20. 13:22
 8/10 Evelynn ***** válasza:

A 4. hozzászóló vagyok.


[link]


Felhasználónevem: shopping4ever (ha esetleg a termék addigra már lejárna)


teszveszre is feltettem, de ha nem vagy teszveszes irj privibe.

Akit érdekel még irjon privibe!

A shopping4ever néven vannak szempillaspirálok is 2300 Ft-ért, L'oreal, Max Factor. :)

2011. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1.nem szabad reklámozni sem itt, sem a teszveszről kifelé semmit..

2. nem érdekel max factor cucc mert szárítják a bőröm.

3.nem hinném hogy eredeti ennyiért bocsi :S és csak katalóguskép alapján én senki másnak sem ajánlom hogy vegyen..elég zsákbamacska ez így..

2011. máj. 20. 16:42
 10/10 Evelynn ***** válasza:

hát én még nem hallottam volna,hogy ilyeneket hamisítanak, tudom h ettől félnek,de én még nem találkoztam ilyennel.


Az én termékeim garantáltan eredetiek, aki nem hiszi így járt.

2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!