Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolsz a kicsit vastagab...

Mit gondolsz a kicsit vastagabb keretes szemüvegekről?

Figyelt kérdés

Tetszenek?


Ilyesmi vastagságra gondolok.

[link]


2011. máj. 5. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem is olyan vastag, szerintem jól néz ki, persze nagyban függ attól, hogy a viselőjének milyen formájú az arca.
2011. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek áll jól, én kissé más fazonban, de hasonlót hordok.
2011. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezek jók, anyum is hasonlót hord. nekem a vastag keret itt kezdődik: [link]

na ettől elkap a hányinger (mmint az embertől meg a szemüvegtől is külön-külön) :D

2011. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a képen lévő gyereken az nekem sem tetszik, az tényleg csúnya. Nekem nem olyan. Én is fiú vagyok, most lettem szemüveges, és picit fura kimenni az utcára, úgy érzem mindenki engem néz, mert szarul néz ki (pedig az ilyen állt a legjobban, azért választottam ilyesmit), vagy nevetséges, meg máshogy forgatom a fejem..szóval..furcsa.


21/F

2011. máj. 5. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor szemüveges lettem egy sima, keret nélküli szemüveget vettem, az állt a legjobban, és én s úgy éreztem, hogy midnenki engem néz és hogy borzasztó hülyén áll.Szerintem csak megszokás kérdése.Nekem tetszenek az ilyen szemüvegek.
2011. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt még nem is mondanám vastagnak. én ilyet hordok!

[link]

2011. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!