Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetne vastagabb...

Hogyan lehetne vastagabb szájam plasztikai műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ha valakinek vatag a szája, az enyém olyan közepes. Hogyan lehetne vastagabb? Olyan Megan Fox-osra gondoltam. Néztem már YouTube-on videokat, de ott csak sminkkel tudják ezt elérni...esetleg nincs valami házi praktika vagy hasonló, amitől (ideiglenesen) vastagabb, duzzadtabb lesz a szád?
2011. júl. 2. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak az van hogy megütöd... nem hiszem hogy van más megoldás és ezt nem gúnyolódás képen mondom.Meg Megan Fox-nak sem annyira vastag.Nem tudom de szerintem fogadd el önmagad.Nem is 100% h jól állna.
2011. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van olyan rúzs amiben olyan anyag van hogy kicsit megduzzad tőle a szád,nézz utána egyszer olvastam valahol!
2011. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak sminkkel lehet 'természetes' úton elérni..
2011. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Avonnak volt egy szájfénye, valami fura fantázianévvel, talán "bizsergető" vagy ilyesmi... első két alkalommal nekem konkrétan fájt pár másodpercig, viszont kb 4-5 órára megduzzadnak tőle az ajkaid, rúzst is szépen lehet rá felvinni, én anno olyankor használtam, mikor az exem üzlettársaival vacsoráztunk, estélyeken, ergo mikor ki kellett öltözni, úgyhogy nem tudom, hosszú távon milyen hatásai vannak, a fájdalomból arra merek következtetni, hogy nem tehet túl jót a bőrnek :S Mindenesetre egy próbát megér :)


Tessa

2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is hallottam erről az avonos cuccról. viszont lényegesen olcsóbb megoldás a csalán. még piros rúzs se kell. :D
2011. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!