Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempilláról lenne...

3D műszempilláról lenne tapasztalata valakinek? A 14mm hosszú C íves pilla mennyire hosszú vagy természetes hatású-e?

Figyelt kérdés
Mennyi idő a felhelyezés? Hány szálat szoktak használni egy szempilla sornál?
2011. ápr. 12. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért érdekel,hogy mennyire természetes hatású?:O

Ilyen mű dolgokkal csak műnő maradsz.

2011. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szemhéjad nagyságától is függ. Nekem kicsi szemeim vannak.olyan 6-7 tincs elég volt,1 óra alatt felrakták, de senkinek nem kívánom azt a kínt, ami utána következett.

Allergiás lettem a ragasztóanyagra!

2011. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt már soros és tincsesem is:)

látom te itt a tincsesre gondoltál:)

nekem ilyen 6-7 szál lett berakva 20perc alatt.

a soros szempillám szintén 20perc volt.

én inkább a soros szempillát ajánlom vannak már nagyon szépek:) ha megfogadod a tanácsom akkor 1500-3000ftig válassz szempillát.

szerintem artdecosak a legjobbak;)

2011. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Meg a pillák alá tetess néhány gombostűt is,nagyon szexi lesz.:) És természetes.:)
2011. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, itt van a sok irigy dög!!! *-*

Elöbb kérdezni kellen érdekel-e a sok primkó válasz!! Háát nem!!!

Köszönöm a kérdésemre a válaszolóknak!

A "szálas" 3D pillákról kérdeztem tapasztalatot!

2011. ápr. 12. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt szálas. A felrakás minden alkalommal 2 órát vett igénybe, és persze rengeteg pénzt. Az elején még úgy gondoltam, megéri, de mivel gyorsan nőnek a szempilláim, ezért 3 hetente kellett járnom "feltöltésre". Egyébként macera egy kicsit, mert bár gyönyörű lett tőle a szemem, gáz vele az alvás... vigyázni kell rá, nem szabad dörzsölni, stb., nekem nagyon sokszor volt olyan, hogy reggel találtam pár szálat a párnán.

Összefoglalva, nekem macerás volt, többé nem kezdenék bele a folyamatba, de az tény, hogy sokan dícsérték, milyen gyönyörű a szemem :)

2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"Na, itt van a sok irigy dög!!! *-*

Elöbb kérdezni kellen érdekel-e a sok primkó válasz!! Háát nem!!! "


Ez micsoda,kedves kérdező?Szerinted ilyen stílusra és helyesírásra bárki irigykedne?:D

2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

14.41-es válaszoló!

Köszönöm szépen a segítséged!

Megvettem a 14mm-es pillát(+a ragasztót), de elég hosszúnak tűnik, így a tégelyben! Remélem felragasztás után szép lessz!

Csak a munkadíjat számolja fel a sminkes, mert ugye viszem az anyagot! Így nem lessz az ár nagyon sok!

Már csak fel kell rakatnom!


Utolsó válaszoló!

Szerintem Te is egy rosszindulatú és megkeseredett ember vagy sajnos!

Nem az én stílusommal vagy a helyesírásommal kellene foglalkoznod, hanem tedd rendbe az elcseszett életed, ami miatt dől belőled a gonoszság! Egyébként vakon írtam sötétben, mert a babám aludt, de ez sem a lényeghez tartozik!!!

Csak nem hagyom, hogy az ilyen megkeseredett, nem a kérdésemre válaszoló és rosszindulatú válaszokat komment nélkül hagyom! Viccelsz???

Szerintem tedd fel kérdésbe itt a fórumon, hogyan változhatnék meg gonoszból jobb emberré!

2011. ápr. 12. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos szép lesz a végeredmény :)

A szép hosszú szempillák teszik igazán széppé a tekintetet.

2011. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!