Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

FFDP kérdése:

Mit szóltok ahhoz, hogy egy fiú alapozót ken magára?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a bőröm eléggé problémás és ez korábban nagyon zavart. Bármit csinálok mindig van rajtam 3 - 4 nagyobb pattanás és ez nagyon tönkrevágja az önbizalmamat, pedig egy csomó lány szerint helyes vagyok.

Elkezdtem kenni az arcom, alig volt néhány ember akinek feltűnt volna és (gondolom az önbizalom miatt), de sokkal több csaj küldi a jeleket, aminek én nagyon örülök.

Szóval szerintetek ez cinkes vagy ha csak alapozót (semmi egyéb sminket természetesen nem) használok akkor az még belefér? Elsősorban hölgyek (főleg lányok) válasza érdekelne és kort is légyszí. Előre is köszönöm.


2011. ápr. 6. 19:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, és akkor mi van? A valóságban nem photoshoppolt, lekent műpasik vannak. Nem is azok kellenek.
2011. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

Én már nem vagyok tinilány a 33 évemmel,de engem nagyon meglep hogy egy fiú alapozót használ..Komolyan hova lesznek az igazi férfiak???Inkább menj bőrgyógyászhoz..

Szerintem nagyon hülye dolog,hogy egy fiúk lassan úgy néznek ki mint a lányok...

2011. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ma már divat a metroszexualitás
2011. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Bőrgyógyászt már megjártam nem egyszer. Alapvetően segített, de egyszer az erős antibiotikumnak köszönhettem valószínűleg, hogy úgy legyengült az immunrendszerem, hogy 20 napig az ágyat nyomtam és ki kellett hagynom egy nagyon fontos versenyt. Mert amúgy kickboxolok és biztos, hogy nem nézek ki nőnek egyébként. Talán a sportban is azért vagyok jobb és csak úgy tudok magabiztos lenni ha 112% - ot nyújtok és talán ezért nem viseleme el a bőrhibáimat sem.

Nem hiszem, hogy már ennyitől is "nőies" vagy "műpasi" lennék.

2011. ápr. 6. 20:14
 15/20 A kérdező kommentje:
Itt szerintem inkább az elv dominál, hogy "férfi ne sminkeljen", sem mint, hogy szemtől szembe nem rikító vagy fura lenne a dolog.
2011. ápr. 6. 20:22
 16/20 A kérdező kommentje:
(- nem)
2011. ápr. 6. 20:33
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha, de tényleg csak riitkán, akkor ha nagyon gázos a helyzet :D

19/F

2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
belefér..nem vészes ha nem vakolatot kensz magadra:D
2011. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A Rossmannban lehet kapni anibakteriális kőpúdert,Escence a márkája.3napja nyomkodtam ki a miteszereim és elég sok var lett az arcomon.Tegnapelőtt vettem egy ilyen púdert és minden var lepergett.Volt vagy 2 pattanásom,azokat is eltüntette szépen.Szerintem próbáld ki,nem is látszik annyira mint az alapzó,nameg jön a meleg és szerintem jobban szellőzik a bőröd is így.Egyébbként ha nem látszik az alapozó akkor nem gáz.

21/L

2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem inkább ne. Van egy fiú ismerősöm aki amúgy nagyon helyes lenne de ezzel elrontja, valahogy ez visszataszít. Hidd el néhány pattanás nem a világ vége, nem ezen múlik ha valakinek tetszel!


L/19

2011. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!