Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

FFDP kérdése:

Mit szóltok ahhoz, hogy egy fiú alapozót ken magára?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a bőröm eléggé problémás és ez korábban nagyon zavart. Bármit csinálok mindig van rajtam 3 - 4 nagyobb pattanás és ez nagyon tönkrevágja az önbizalmamat, pedig egy csomó lány szerint helyes vagyok.

Elkezdtem kenni az arcom, alig volt néhány ember akinek feltűnt volna és (gondolom az önbizalom miatt), de sokkal több csaj küldi a jeleket, aminek én nagyon örülök.

Szóval szerintetek ez cinkes vagy ha csak alapozót (semmi egyéb sminket természetesen nem) használok akkor az még belefér? Elsősorban hölgyek (főleg lányok) válasza érdekelne és kort is légyszí. Előre is köszönöm.


2011. ápr. 6. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

én is használok...:D

16/F

2011. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Inkább menj bőrgyógyászhoz...
2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Engem nagyon zavarna,hogy egy srác már kezd nőiesedni..Az alapozás bizony nőies dolog..Nekem nem jönne be..

17/l

2011. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak a megfelelő szín legyen, de amúgy pár pattanás nem befolyásolja az összképet...xD14/l
2011. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy srác ne alapozza magát. A bőrgyógyász tényleg okés, a bátyámnak nem 3-4, hanem inkább 1000 pattanása szokott lenni, de amikor a bőrgyógyásztól kap tanácsot meg mindenféle krémet, sokkal jobb. És szerintem sem gáz, ha vannak bőrhibáid, de ha tényleg durván csúnya a bőröd, akkor az alapozó csak ront a helyzeten. 15/L
2011. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Használj korrektort, azt nem kell az egész arcodra kenni (van kifejezetten pattanásra való is).
2011. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
figyelj...van 1 osztálytársam akinek nem túl szép a bőre, még is helyes, egyesek szerint ő a leghelyesebb az osztályban. és mindezt azért mondják rá, mert magabiztos és nem zavarja őt stb... szerintem inkább ne használj alapozót...
2011. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Valamilyen szinten az alapozó alatt is látszik, hacsak nem kened maszk-vastagon. Inkább ne kend magad, hanem párszor menj el egy kozmetikushoz. Talán ő tud tanácot is adni, hogy hogyan segíthetsz ezen :d 16/l
2011. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, miért lenne az? ne hallgass a kiscsajokra, ha te így magabiztosabb vagy akkor használd, bár a korrektor is jó ötlet, és is sminkelem magam, és így magabiztosabb vagyok 21/L
2011. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel,hogy egy fiú/srác alapozót használ,mert ha logikáznál,akkor akik újságokban szerepelnek ők is sminkelve és photoshoppal vannak kiegyengetve,tv-ben pedig agyon sminkelik őket!
2011. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!