Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy tök jó bordó körömlakk...

Van egy tök jó bordó körömlakkom pénteken 14 leszek de nem nagyon merem kifesteni mert félek hogy szólnak érte a suliba. Azért kérdezlek meg titeket hogy fessem-e ki vagy inkább nem. De annyira tetszik az a szín. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Az egyikbarátnőm azt mondta hogy hozzám inkább a világosak illenek, de mióta kamaszodok nagyon tetszenek ez élénkebb szinű lakkok.
2011. ápr. 4. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem iskolába ne fesd ki bordóra. Csak kihúznád a tanároknál a gyufát. Iskolába teljesen elég egy átlátszó, vagy egy halvány rózsaszín, ha már mindenáron kell a körömlakk. Ha annyira tetszik és a szüleid megengedik, akkor hétvégén használd. De ha érdekel a vélemény alakkal kapcsolatban, akkor elmondanám, hogy egy ennyi idős kislányon egy iylen szín elég közönségesen, már-már k*rvásan hat.
2011. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

énis 14 vok és nekem is bordó a körmöm szerintem nyugodtan kifestheted.:D

amúgy eleinte énis ezért aggódtam. de elhatároztaam h ugylesz*rom mindeni véleményét ahogy vaan' :DD

de ha bordó akkor inkább a fekete felsőt ajánlom hozzá mert akk nemfog ugy tünni h cicababáás vagy, inkább rockeress beütése lessz(:

nefélj hogy mások mit gondolnak, tedd amit szeretsz (:

2011. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!