Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 17 éves vagyok, köldök piercin...

17 éves vagyok, köldök piercinget szeretnék már megcsinálják valahol szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés
Ha tudtok Budapesten olyan helyet, ahol megcsinálják beleegyezés nélkül akkor megköszönném, ha mondanátok.:)
2011. ápr. 1. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno 16 évesen a westendben csináltattam. Nem kellett semmiféle szülői beleegyezés... (23L)
2011. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen a Való Világos Elvis csinálta. Megkérdezte anyu tud róla?(vigyorgott) Mondom hááát perszee(vigyorogtam). Jó fej volt.
2011. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szülői beleegyezés annyi hogy megkérdezik hogy a szüleid tudnak e róla,te meg persze helyeselsz :)

én annó 16 évesen csináltattam,előtte nap szóltam anyukámnak ő már akkor hisztizett és egyértelműen tudtomra adta hogy ne merészeljem,de mégis megcsináltattam. a végén még tetszett is neki,bár az túlzás h szereti..:D

2011. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam:) azt hiszem jövő héten meg is csináltatom...
2011. ápr. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!