Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj mikor megcsináljá...

Mennyire fáj mikor megcsinálják a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsináltatni, de félek tőle...
2010. ápr. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ha lidocainnal csinálják akkor nem.én is fostam:D egy anya-lánya szalonba mentem, a lány csinálta az anya látta h izgulok,hát fogta a kezem.mikor átszúrta nyomást éreztem,de úgy megijedtem,hogy szegénynek agyon szorítottam a kezét.


ha nem fújnak rá zsibbasztót akkor szívás az kicseszettül tud fájni (legalábbis barátnőm ezt mondta)

2010. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt,és rosszul is lettem :S pedig nem mondhatnám,hogy kényes vagyok(de amúgy is érzékeny pont nálam a köldök).Kitartás,kibírod!
2010. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amikor a nyelvem szúrták nem fájt, mégis rosszul lettem. Ezért félek... :)
2010. ápr. 26. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagy a fájdalomköszüböm, de amikor átszúrták érzéstelenítés nélkül az kegyetlen volt. aztán itthon észrevettem, hogy félre van szúrva, teljesen ferde volt. kivettem, összeforrt, és egy másik szalonban megcsináltattam normálisan, injekciós érzéstelenítéssel. még úgy is éreztem, de jobb volt, mint az első.
2010. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt,csak egy kis csípés szerűt éreztem és kész(:

(lidokain sprével érzéstelenítették,azt hiszem.:D)

2010. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!