Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék cheek piercinget...

Szeretnék cheek piercinget mennyire fáj? Fém allergiám van problémát okozhat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem fájdalom mentes, az biztos. nekem ugyan nincs, de úgy tudom, tudják érzésteleniteni lidocain spray-el... mert nyálkahártyán megy keresztül ugye. Nem kis idő a gyógyulása sem... a bőr az arcon pedig nagyon vastag, szóval nem túl kellemes érzés az biztos :D
2011. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem okozhat gondot a fém allergia, ha a piercingesnél kapható ékszert rakják be, mert az un. orvosi fém.


Nekem köldök piercingem van, fém allergiával még az aranyat sem bírom.

Viszont a cserélgetéssel vigyázz, mert jártam már úgy hogy nem piercingesnél vettem az ékszert és hiába az volt rá írva hogy allergén mentes orvosi fém, hát nem volt az.

2011. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátomnak van és sokat szenvedett vele :S a szurás is nagyon fájdalmas de utána olyan szinten bedagad az arc hogy ilyen hörcsög fejed lesz :D ( ami elég vicces amugy.. :D:D:D:D ) énis akarok majd :$ de a fémallergiával nem lehet baj szerintem. én is az vagyok és minden piercingembe ezüst ékszert rakok és semmi bajuk nincs :)
2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaaszokat(:
2011. ápr. 8. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!