Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor jelenik meg az üzletekben?

Mikor jelenik meg az üzletekben?

Figyelt kérdés

Kaposváron lakom és arra lennék kiváncsi, hogy véleményetek szerint mikor érkezik meg az üzletekbe az essence új terméke.1hete voltam a Müllerben,de még nem jelent meg...

[link]


2011. márc. 23. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én itt Kecsón bementem a Rossmanba, már ki is volt fosztva, alig találtam újdonságot, amit nem vettek még meg.

Tök üresek voltak a polcok, láttam a mágneses lakkot, az ajakbalzsamokat aztán passz..

2011. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, hogy szóltál.lehet,hogy holnap el is megyek megnézem a felhozatalt :)
2011. márc. 23. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Essence hivatalos Facebook oldala szerint csak áprilisra jut el az összes üzletbe az új kollekció. Akkor azonban jön minden csőstül, a whoom-boom, a blossoms etc meg az új termékcsalád is, az arckrémek, stb. :)
2011. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod ! :) megnyugtattál, hogy nem maradtam le semmi jóról.:)
2011. márc. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!