Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Gyűrűk Ura gyűrűt...

Hol lehet Gyűrűk Ura gyűrűt venni? Régebben TESCOBAN is volt.

Figyelt kérdés
Néztem vaterán, de nagyon drága, csak egy olyan kis bizsut szeretnék, amibe benne van a szöveg... régen volt ilyenem, kb. 500Ft-ért vettem a TECOBAN. Segítsetek lécci!!!!!!!!!!!
2011. márc. 14. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Tilos rövidíteni, vagy mi van?

Amúgy ha ez a menő, hogy már 3x olvastad, akkor nyugodtan elbújhatsz - én most fogom újraköttetni a 11 éves példányomat, mert már szétesett az olvasástól.

Mindenestre jót röhögtem, köszi :D

2011. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
attól leszel csak és kizárólag rajongó, ha rongyosra olvasod a könyved, egyébként semmit sem érsz?? ááá igazad van, elbújok szégyenemben... te aztán büszke lehetsz magadra xD egyébként kénytelen vagyok HARMADJÁRA kiemelni, hogy te olyat írsz, ami nem tartozik a kérdéshez, mert senki nem kérdezte, hány éve van meg a könyved, ha dicsekedni akarsz, nem jó helyen vagy, egészségedre.
2011. márc. 20. 15:14
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem nekem nem jutott el az agyamig, hogy lehet töröltetni is:)

Mellesleg nem ettől leszek rajongó, de nem is attól hogy felvágok vele, hogy már 3x átolvastam.

Az, hogy mi ér valamit, meg nem a te tiszted meghatározni, főleg ha neked annyit ér az egész, hogy veszel valami sz*r bizsut mutogatóba, és ettől te menő Tolkien rajongó leszel :/

2011. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
kedvesem annyit írok, NAGYON nagy baj van az értelmezéseddel!! N-E-M E-Z A K-É-R-D-É-S!! miért mondasz olyat, ami senkit nem érdekel? ha téged az én véleményem nem érdekel, biztosíthatlak, hogy engem se a tied. én gyűrűt akarok, te nem tudod, hol lehet venni, ennyi. nem érdekel, mekkora rajongó vagy, vagy akármi, az már magánügy. légy szíves ne irkálj olyanokat, ami nem tartozik idem úgyhogy befejeztem a veled való vitát... okos enged, szamár szenved... szép napot :)
2011. márc. 21. 16:24
 15/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 03-20 18:32


Már megbocsáss, nem dicsekedni akartam vele, hogy most olvasom harmadszor. Tudod, én is dolgozó ember vagyok, és baromira nincs időm reggeltől estig olvasni. Amit egyébként sajnálok, de az most mindegy.

És attól még ő leget IGAZI Tolkien rajongó, hogy olyan gyűrűt szeretne.


Kedves Kérdező! Nézd csak mit találtam: [link]


Más online aukciós portálon is érdemes lenne megnézned. Szerintem. Remélem tudtam segíteni. :)

Szép estét!

2011. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D:D:D:D ez segített!!
2011. márc. 27. 14:49
 17/20 anonim válasza:

Itt is lehet vásárolni, ha valakit érdekel.

1 [link]


3:55-ös pedig szégyellhetné magát. Bárki, aki szereti Tolkient, A Hobbitot, vagy a Gyűrűk Urát, ha látta, olvasta miért ne vásárolhatna magának gyűrűt olcsón?

Hisz jelkép, a mögöttes érték a fontos.

Hiába kérkedsz azzal, hogy hányszor olvastad, úgy látom egyik erényét,mondanivalóját se tetted magadévá....

2013. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Arcane_92 válasza:
Én most fogok rendelni ebay ről. Kb 5200 ft. Ingyenes kiszálítással és kb 5-7 napon belül kihozzák, legroszabb esetben 10 nap. 24 karátos arany van hozzá lánc is meg doboz. Én innen ajánlom.
2013. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ebay


Ezt beírod: lord of the rings ring, és lehet már 300FT-től ilyeneket kapni ingyen házhozszállítással.

2016. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem tudom azóta sikerült e vásárolnod ilyen gyűrűt én ezt találtam ami még szerintem olcsó kategória :) Parancsolj :)


[link]

2016. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!