Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Gyűrűk Ura gyűrűt...

Hol lehet Gyűrűk Ura gyűrűt venni? Régebben TESCOBAN is volt.

Figyelt kérdés
Néztem vaterán, de nagyon drága, csak egy olyan kis bizsut szeretnék, amibe benne van a szöveg... régen volt ilyenem, kb. 500Ft-ért vettem a TECOBAN. Segítsetek lécci!!!!!!!!!!!
2011. márc. 14. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ment a mozifilm, ha vettél mellé menüt adtak hozzá. Én anno beledobtam a kukoricába, és mikor lement a film, belenéztem az üres kukoricásdobozba, amit egész végig a kezemben szorongattam, de addigra már nem volt benne...:D

Sajnos ez szezonális termék, és már nincs szezonja, ha sikerül ráakadni, akkor is max ilyen búcsúba, vagy valami pavilonban, ahol mindenféle vackot árulnak. Amit meg lehet kapni, tényleg elég drága, mert rendes ékszer.

2011. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Ha ennyire tartod a dolgot, nagyon remélem, hogy nem találsz.

Olyan emberek szoktak ma is ilyesmit hordani, akiknek jelent valamit Tolkien munkássága, rengeteget foglalkoznak vele (munkásság alatt nem csak a Gy.U.-ról beszéltem, a gyengébbek kedvéért).

2011. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]

A westendben van ilyen bolt, kb 2 hónapja láttam ott olyan gyűrűt.

2011. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
vaterán nézd meg, ott van egy csomó ilyen cucc, nekem tündegyűrűm van onnan. bár nem bizsu, hanem ezüstözött, így nem is olyan olcsó, azt hiszem, 8000 Ft-ba került az enyém.
2011. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves 13:55!!! Fogadok, hogy álmomból felkelve, 40 fokos lázzal, részegen többet tudnék elmondani a Gyűrűk Uráról, mint te!!!! nem tehetek róla, hogy nincs pénzem 10000Ft-os ékszereket venni, szerintem nem a pénzbeli, hanem az eszmei értéke a fontos, és nekem sokat jelentene... egyébként nem a kérdésre válaszoltál, úgyhogy foglalkozz többet szövegértelmezéssel.
2011. márc. 15. 12:59
 6/20 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm.
2011. márc. 15. 13:01
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
én meg fogadok hogy nem, már a stílusodból süt az értelmi szinted. Tolkien meg nem a Gyűrűk Urából áll, de látom te odáig még nem jutottál el.
2011. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ismételten kiemelném kedvesem, hogy tanulj meg szöveget értelmezni, NEM EZ VOLT A KÉRDÉS, ha oltogatni akarsz, menj a kocsmáa.
2011. márc. 15. 19:38
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

A válasz megírásának időpontja: 03-14 13:55


Na idefigyelj!

Tolkien remek szerző, én is imádom, a Gyűrűk Urát meg már min. 3x olvastam, hogy a többi művéről ne is beszéljünk. Ha neked annyit ér, hogy csak "Gy.U"-ként emlegeted, akkor inkább ne szólj hozzá, főleg ne oltogass másokat.

Nem lehet mindenki olyan k*rva művelt mint te... Ha ő olyan gyűrűt akar, akkor olyat akar! Remélem lesz is neki! :P


Amúgy én is csak a vaterát tudnám mondani sajnos, nem valószínű, hogy üzletben lehet még itthon kapni.

2011. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :)teljesen igazad van :D
2011. márc. 19. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!