Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Leszedtem a műkörmömet,...

Leszedtem a műkörmömet, viszont a körmöm tiszta fehér! Ilyen foltokba fehér. De elég nagyok! Mik ezek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A felbolyhosodott körömlemezedet látod, ami nem lenne ennyire gáz, ha műkörmössel szedeted le. Ilyenkor nagyon vékony a körömlemez, vigyázz rá, én a helyedben elmennék manikűröshöz/műkörmöshöz, hogy egy kicsit rendbe tegye.
2011. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon pici is a körmöm, jó ha van 3cm..-.- tanuló körmösnél voltam..de megbántam....olyan vékony mint a papír,és undoritó....Le ragtapaszozom...kb mikor fog elmúlni ez a fehéredés?
2011. márc. 8. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Le kell nőnie az egész körmödnek, ez attól függ, milyen gyorsan nő... de készülj fel, hogy nagyon érzékeny lesz. A barátnőm is járt már így, ő elment manikűröshöz, aki rendbehozta, erősítő lakkal bekente, hogy védje legalább egy kicsit a körömlemezt. Neki 4 hónap alatt jött teljesen rendbe.
2011. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jesszusom :O... 4hónapíg ilyen undorító körmökkel?...
2011. márc. 8. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a műköröm ára..AZ igazi köröd még véletlenül sem kapott levegőt,és nem tudott normálisan nőni..Ha van eszed akkor most jó darabig elfelejted a műkörmöket..
2011. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék egy körmöshöz, és mivel így a vizet is sokkal hidegebbnek/melegebbnek fogod érezni, elviselhetetlenül érzékeny lesz a körmöd, 1 réteg zselét húzatnék rá, amit hagynék lenőni. Főleg, mert le kell csiszolja ezeket a felszakadozott körömlemez-maradványokat. Ilyet sose szabad otthon csinálni! Ha azt rendesen feltették, akkor ez az eredmény...
2011. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is megszívtam egyszer így. azóta eldöntöttem, hogy soha többé nem leszek senkinek a modellje, se körmösnek, se fodrásznak se senkinek.. gyakoroljanak máson. amúgy nekem nagyon sokára jött rendbe a körmöm utána, én is leszedtem, de nem lett fehér, csak szar állaga lett meg letört ha nőtt egy kicsit.. akkor jön rendbe ha lenő ez a rossz rész.
2011. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még olcsón megúsztad... Én a drága műkörmösöm eszközeitől körömgombát kaptam, ami az orvosi kezelés ellenére ekcémásodáshoz vezetett. Egy éve nem jön rendbe se a kezem se a körmöm a kezelések ellenére sem. Egy életre megbántam a műkörmöt...
2011. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!