Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » M. O-n hol csinálnak igényes,...

M. O-n hol csinálnak igényes, precíz tetoválást? Vagy Szegeden?

Figyelt kérdés
Olyan színvonalúra gondolok, mint a Miami Ink.
2009. febr. 19. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, nekem még nincs tetoválásom, de a páromnak igen, úgyhogy nem vagyok laikus a témában.

A Miami Ink-es tetoválások 85%-ban nem szép munkák, ott csak Kat tud igazán varrni.

Szegeden nem tudom ki hogy dolgozik, de Bp-en van 1-2 jó szalon. (Boris, De Sade...stb) Beírod a google-be, hogy tattoo és kiad egy csomó találatot, ahol a művészek munkáit is meg tudod nézni.

2009. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hali!

Ha még aktuális én a Divja Szparsa-t ajánlom Szegeden(azt hiszem így írják).

Ott Hubi nagyon szépen dolgozik, én vele szeretnék tetováltatni.

Anubisz Tattoo...hát ott csináltattam egy kicsi tetkót, de sztem minőségileg nem a legjobb, mert a kitöltés hiányos ha nagyon megnézi az ember. De hallottam már aki istenítette őket...szóval inkább menj el szalonokba, vagy neten nézgélődj, mert ahány ember annyi vélemény.

És Szegeden sok szalon van...én legalábbis tudok egy rakattal! :D

2009. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SUn city Tattoo szeged. csak azt ajánlom. a legjobbak a többi nem valami nagy szám.
2009. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!