Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol és mennyiért csinálnak...

Hol és mennyiért csinálnak yakuza tetoválást?

Figyelt kérdés
úgy értem,ha bemegyek egy tetováló szalonba akkor tudnak ők csinálni yakuza tetkót? mert nagyon tetszenek,meg szeretem a japán világot is,csak a karomra és a hátamra szeretnék csináltatni.
2010. szept. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A japán kultúra nagyon bonyolult. és ha 1 nem hozzáértő ember varrat magára 1 szimbólumot annak csúnya ill vicces vége lehet. Attól h színes és szép mély jelentéssel bír ne akarj azért mert csak jól mutat.

Válaszodra: ha nem putriba mész varratni akk természetes h tudnak neked kreálni vmit.

2010. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele,ezért is kérdeztem,hogy hol csinálják,mert nem biztos,hogy mindenhol vállalják.

a karomra és a hátamra szerintem nem túlzás még csináltatni,mert az eredeti yakuzáknak tetőtől talpig tetoválás van,és én nem akarom nyilvánvaló csak a bal karomra meg a hátamra,de nem kell teljesen befednie a hátamat,tetszenek a színek benne és a motívumok,ezért szeretnék olyat csináltatni az árak kb? tipp?

2010. szept. 13. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Többhelyen órabérben dolgoznak így nem tudok neked konkrétumot mondani :/
2010. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a színesek azok többe kerülnek,gondolom több munka is van vele,nem lesz olcsó,lehet csak a mellkasomra csináltatok inkább.
2010. szept. 13. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak tapasztalt művészhez menj. Különben vicces hogy akik valóban yakuzzák voltak próbálják minél jobban eltakarni a "nyomokat" De ha te valóban szeretnéd és jól átgondoltad, akkor több százezres tétellel számolj, és rengeteg fájdalommal. De ha szerinted megéri akkor kezdj gyűjtögetni:)
2010. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
annyira nem fontos végül is,csak tetszik drága lesz az biztos! emlékszem voltam egyszer szalonba fület lövetni,de a srác lebeszélt,azt mondta menjek inkább máshova mert náluk nagyon drága a lyukasztás,akkor a tetoválás sem lesz olcsóbb. fateromnak csinált egy srác aki velünk szembe lakik ő tele van tetoválva jól is nézek ki,de nem ismerem annyira,hogy megkérjem apunak csinált egy nagy sast de ingyen,nekem már nem biztos,pláne bonyolultabbat.
2010. szept. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!