Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogy néz ki az ha...

Szerintetek hogy néz ki az ha egy lánynak szőke hajhoz fekete szemöldöke van?

Figyelt kérdés

Festett szőke vagyok, már évek óta. Mindenki szerint nagyon jól áll ez a hajszín, annak ellenére hogy eredetileg sötétbarna a hajam. Frufrum van és nem látszik a szemöldököm, azonban már nem szeretnék frufrut. Csak annyi a bajom, hogy a szemöldököm még az eredeti hajamnál is sötétebb, szinte fekete. Szerintetek szőke hajhoz világosabb szemöldök kéne, vagy ez sem gáz ?

Köszii a válaszokat!

17/L


2011. febr. 28. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is festett szőke vagyok , eredetileg sötétbarna. a szemöldököm nekem is elég sötét, de én barnával szoktam kihúzni(ecsettel átmegyek rajta, nem éles elhatárolt vonalakkal) és így olyan mintha természetes sötétbarna lenne. szerintem így nem üt el egyáltalán. de egyébként attól is függ milyen szőke vagy. ha hidrogén szőke akkor nem biztos hogy szerencsés a sötét szemöldök. ha természetesebb szőke, akkor simán belefér. persze akkor sem a fekete, de a sötétbarna igen.
2011. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, neki jól áll...

[link]


De ha mégis szőkítesz, vigyázz, mert nagyon furcsa lesz a végeredmény! (nekem volt, és rideg, kifejezéstelen lett tőle az arcom) azóta nem is szőkítettem.

Na de sok sikert!

2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de sztem nincs annál rondább, amikor vkinek világos hajhoz nagyon sötét szemöldöke van...
2011. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!