Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pillanatragasztoval ragaszthat...

Pillanatragasztoval ragaszthatok fel műszempillát?

Figyelt kérdés
Kinyitottam a dobozbol és nincs hozzá ragasztó , de viszon tma este mar kellene :S
2011. febr. 19. 17:44
 1/9 •ß• ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan,aztán ha már nem kell akkor ollóval levághatod az egész szemhéjadat :)
2011. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nee xD ez komoly?
2011. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..


nemrég tettem fel a kérdést. a tojásos módszert még nem próbáltam ×)

2011. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy??? inkább ne is használj műszempillát ha pillanatragasztón gondolkodszXD
2011. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
csajok azért neee, ne legyetek már ennyire igénytelenek, ne haragudjatok. Ez most komoly? Tojás fehérje?? Tisztelet a kivételnek, de értitek, mentek itt-ott rázzátok magatokat, közbe meg tojás fehérjével van feltéve a ,műszempilla??? Hát úristen:S:S
2011. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek azért folyt majdnem ki a szeme, mert rossz minőségű ragasztóval tette fel. Ergó, sejtheted mi történne, ha pillanatragival raknád föl.
2011. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

20:32

hát mért b*zdmeg ha tojásfehérjével is odaragad és egyszerűen nincsen más megoldás akkor mit lehetne csinálni?

2011. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

semmit, de akkor is vicces,:D:D

az ember azt gondolná, ha meglát egy ilyen lányt, plázában, vagy akárhol, hogy biztos kozmetikushoz jár állandóan, vagy legalább azt, hogy normális ragasztóval van feltéve. Erre tojásfehérje:D:D én azt sütibe szoktam tenni, nem a szempillámat ragasztgatom vele. De ezentúl rögtön ez fog eszembe jutni, ha egy műszempillás lány látok.. tojásfehérje, jaj de jót bevettem :D

2011. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
a szükség nagyúr. XD nehogy azt gondold, hogy ezentúl én is mindig azzal fogom felragasztani. ez csak egy gyors tipp ha nincs hirtelen más megoldás...nem tudom mit röhögsz rajta annyit, fogadok hogy ha valaki azzal tenné fel, meg nem mondanád ránézésre hogy az nem ragasztó.
2011. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!