Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöt lehet felragasztani...

Műkörmöt lehet felragasztani pillanatragasztóval?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem akkor mivel lehet? A műkörömragasztó elfogyott. És 4 körmöm még hiányzik. Sürgős lenne. Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem ajánlom a pillanatragasztót, bár már sokan csináltak ilyen hülyeséget!

Menj el venni tipragasztót vagy keress fel inkább egy műkörömöst, mert otthoni amatőrködéssel nagyon sok kárt tehetsz magadban!

egy műkörmös

2010. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A pillanatragasztó elenged,ha víz éri,szóval nem tanácsolnám.Más ötletem nincs,ami nem árt a körmödnek.
2010. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csináld meg, én évek óta azzal csinálom, tartósabb mint a körömragacs..és nem válik le víztől!
2010. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De szomszédomtól kértem neki volt szerencsére. De azért legközelebb lehet hogy kipróbálom a pillanatragasztót, ha nem sikerülne beszerezni.
2010. júl. 7. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
A pillanatragasztóban cián van, ami ugye méreg.. szal óvatosan ezekkel :)
2010. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó köszi akkor inkább nem használok pillanatragasztót sose.
2010. júl. 8. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Használhatsz, csak ne a testrészeiden ;)
2010. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindig azzl használom. a műkörömragasztó hülyeség. 3× annyiba kerül aztán fele annyi van benn mellesleg ha megszagolod, ugyanaz
2010. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!