Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Németországban élők! Milyen...

Németországban élők! Milyen drogériákban szoktatok vásárolni és vannak-e olyan termékek ott, amiket Magyarországon nem lehet megkapni?

Figyelt kérdés
Én eddig csak Rossmant láttam kint, de hamarosan kiutazom, és mivel nagyon szeretem a sminkeket, tervezek egy ilyen bevásárlást is, lehetőség szerint olyasmiket szeretnék venni, amit itthon nem kapok meg.
2011. febr. 16. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én csak a dm-ben és a rossmanban szoktam. van még a Schlecker, de annyira nem szeretem mert sokszor drágább és nincs is annyi minden. jó sminkeket a Douglas-ban és a Mac-ben lehet venni. nem nagyon van olyan dolog ami otthon ne lenne.
2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Müller:(dioptria nélküli színes kontaktlencsét árulnak, és én is ott vettem.) 9 euro 95 cent

Ihr Platz: Nivea Sminkcuccokat láttam ott, nézegettem egy tekergetős szempillaspirált, ami 12 euro volt, de végül nem vettem meg, mert volt tesztere, és rájöttem, hogy hiába csinál gyönyörű pillákat, ha 6 óra múlva az egész monokliként díszeleg a szemem alatt.

2011. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó? melyik városban laksz? mert én itt berlinben eddig egy müllert sem láttam :S
2011. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sleek, NYX termékeket lehet esetleg kapni valahol?
2011. febr. 17. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Füssen
2011. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!