Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tesminked.hu-ról rendeltél...

Tesminked.hu-ról rendeltél már valamit? Ha igen, mit és jó?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Akartam, de vagy állatokon tesztel, vagy drága vagy nem tetszik :)
2011. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez nem tudtam :( Én szempillaspirált akarnék rendelni meg Bourjois Eau De Gloss Szájfény 15t!
2011. febr. 16. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, rendeltem és nagyon meg vagyok velük elégedve. Loreal ásványi szemceruzát vettem egyébként. Tegnap rendeltem meg és ma már meg is érkezett bomba biztos csomagolásban. Egyébként a Bourjois nem tesztel állatokon. Itt találsz egy listát a tesztelő és a biztosnágos cégekről: [link] .

Egyébként most van egy olyan akció a TeSminkeden, hogy ha rendeléskor beírod a kuponhoz, hogy dorkasminkel kapsz 10% kedvezményt.

2011. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a Bourjois nem tesztel, az a túl drága kategória :)

A Max factorra gondoltam, a L'orealra meg a Rimmelre és a Maybellinre.

A W7-ről nem tudok semmit, a mono szemfestékei lennének jó áron, de azok nem tetszenek.

2011. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. én os tudom az akciót azért érdeklődöm :D ÉS hogy fizetél utánvéttel?
2011. febr. 16. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Banki átutalással fizettem. Utánvéttel elég magas a postaköltség.
2011. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is bankival akarnék, és tényleg csak 195Ft volt? És akkor elsőnek megrendelted a terméket és beirtad hogy banki.... aztán jött mail, és utána kelett utalni az összeget? VAgy hogy van a sorrendje? :)
2011. febr. 17. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 195 Ft a postaköltség. Amikor kiválasztottad azt, hogy miket szeretnél venni lesz egy űrlap, amit ki kell töltened az adataiddal, ott választhatod ki, hogy hogyan szeretnél fizetni, itt kell majd a "dorkasminkel" kódot is beírnod. A megrendelés leadása után megkapod az adatokat, ahova utalnod kell e-mailben, de a weblapon is kiírja. Ha beérkezett hozzájuk a pénz kapsz értesítő e-mail-t és akkor is írnak, ha a termékek postázása megtörtént. CIB Bankos számlaszámra kell utalni, ha Te is CIB-es vagy, akkor rögtön megérkezik a pénz, ha más banknál vagy, akkor számíts rá, hogy legalább 1 nap, amíg megkapják az utalásod.
2011. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. febr. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!