Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak hogy ne kenődjön...

Mit csináljak hogy ne kenődjön el a szemcerka?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem mindent kipróbáltam, vízálló szemcerkát vettem több fajtát is, de hiába, ugyanúgy elkenődik pár óra alatt mint a többi. van erre valami megoldás?
2011. febr. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni. :(

Egyszer beruháztam egy Artdeco vízálló szemcerkára, és erreföl tessék! Elkenődött ugyanúgy. Annyi különbséggel, hogy a maszatot alig tudtam levakarni magamról, mert ugyebár vízálló...

2011. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válts szemhéjtusra.
2011. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor erre nincs megoldás? :/

a tus túl sötét, én vastagon szeretem kifesteni, de az úgy durva lenne...

2011. febr. 15. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt szívtad.

Kend újra óránként, ha van rá inditatásod.

2011. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én így csinálom:


ugyebár én ha sminkelem magam, akkor már teljes sminket teszek fel.

Szemhéjpúder, pillaspirál, szemceruza....

Szóval... Ha alapozót is teszel fel, akkor gondolom nem hagyod ki a szemed környékét sem.

És ezzel van itt a probléma...

Sajnos az alapozó ugyebár folyékony.

A szemceruza jobban elfolyik.


Ezt tedd:

Ugyanazzal a szemhéjpúderrel amit felülre használsz, fogdd meg a pamacsot, és az élét nyomogasd bele a szhp-be, és azzal az alsó szempillák tövébe húzz egy vékony csíkot.

így száraz ,,közegbe" kerül, és jó sok időt szerzel azza, hogy ne kenődjön el a sminked!

Próbáld ki!

Neke 2-3 órát nem kenődik....

Utánna meg automatikusan letörlöm fülpiszkával, újra meghúzom a vékony csíkot, és utánna a szemceruza....

Brutális a hatás, pláne ha a szemedbe sűt a nap!

:D

2011. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

egyvalamit kihagytam!

Arra figyelj, hogy ne legyen sötét a szemhéjpúder, mert úgy inkább vicces, mint brutális.....

Én ezüstöt, halványrózsaszínt, vagy fehéret használok....

2011. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!