Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy ne kenődjö...

Mit csináljak, hogy ne kenődjön rá az arcomról a smink a pulcsi, kabát gallárját?

Figyelt kérdés

Az alapozó után még használok púdert is, elvileg ez lefixálja az alapozót. Csak az a gond, hogy a kabátom és a fehér pulcsim is mindig barna lesz az arcomtól.

Rossz márkát használok, vagy valamit rosszul csinálok?

(alapozó: Maybelline, púder: Manhattan)


2011. febr. 21. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
ne kenj magadra 20 kiló vakolatot, mert nagyon hülyén néz ki, ez megoldja a problémát is
2011. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

hát sztem se ...

am állítom semmi bajod az arcodnak csak egoból lekened... am elég vagy az alapozó v a púder nem kell 2.. nem lélegzik a bőröd azt soha nem lesz úgy jó sztem ne kend... tuti h nincs szükséged rá

2011. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kend be a bőrödet hidratáló krémmel mielőtt felteszed az alapozót, ez fixálja. A púdernek ilyen hatásáról még nem hallottam, lehet hogy az is jó de én a foltok elkerülésére a púdert elhagynám mert az még annyira sem marad a bőrön mint az alapozó, nekem sokszor "morzsázott". Igaz én jól olcsóbb termékkel próbálkoztál, a Tiedek márkásak.

De a púder szerintem önmagában is fog. Az alapozónál ügyelj rá hogy teljesen és alaposan oszlasd el(addig amig száraz nem lesz a bőröd) és ne vidd túlzásba! Zsepivel is áttörölheted, felitathatod a felesleget tapasztalataim szerint így utána már sokkal kevésbé fog. De én még egy ideig utána is igyekszem távol tartani a ruháktól az arcom így ritkán van ilyen problémám. Remélem tudtam segiteni!

2011. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Igaz én jóval olcsóbb termékekkel próbálkoztam, a Tiédek márkásak. Elírtam, bocsánat
2011. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Korrektor bőrhibákra + színtelen púder ha fénylik a bőröd. Nem fog össze semmit. A bőröd se megy tönkre.
2011. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akik a kiló vakolatot írták, azok csak sminkutálatból írták.

Mivel alig látszik rajtam a smink, igyekszem természetesnek sminkelni magam.

Valaki azt állítja, hogy semmi baja a bőrömnek. És honnan tudja? Esetleg tudja, hogy ki vagyok és látott már smink nélkül?

Azért látszik, hogy milyen emberek írnak ide....


Valaki olyan, aki esetleg profi a sminkekkel kapcsolatban?

2011. febr. 21. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia,en nem vagyok profi,de hosszu evek ota sminkelek.ugyanugy alapozot es pudert hasznalok ahogyan te is.A maszatolasra nincs megoldas,legfeljebb annyi,hogy nem mosom allandoan a kabatot,csak a gallert idonkent :)Ha zsiros boru vagy,akkor maradj ennel a markanal.En kulonbozo antiallergen alapozokkal is probalkozom.(zsiros,mitesszres a borom)Idaig a legjobb:ART DECO alapozo+puder.A sok okoskodora meg ne hallgass!
2011. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

na én vok a második...

ha nincs semmi baja a bőrödnek, hanem akk mondjuk azt h nagyon csúnya miért? pattanásos vagy mi? de akk is beláthatod h rengeteg mindent teszel fel magadra... am ha pattanásos is még ha non rondák akk az se tesz jót nekik már nem azért ezen nem kéne besértődni attól csak még rosszabb hidd el én is kentem sz.rt se ért még jobban begyulladt nem kentem megpróbáltam elfogadni és láss csodát már nemalapozok egyáltalán mert semmi baja csak néha 1-2 kijön. bár nekem több okom lenne az alapozóra mivel kiskoromba elkapartam ott a bárányhimlőt és hegek vannak rajta.. szal nekem több okom lenne sztem mint neked azért ezen gondolkozz el...

2011. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak.

Nincs min elgondolkoznom.

Sokkal jobban nézek ki kisminkelve, ezt én is látom és mások is mondták. És az önbizalmam is nagyobb (nem csak nekem, mindenkinek, aki sminkeli magát)

És nem gagyi kínai cuccokat kenek magamra amit még csak nem is lehet sminknek nevezni. A mai alapozók és púderek már sokkal könnyebbek és hagyják levegőzni a bőröd.

Egyébként a kérdés nem az volt, hogy sminkeljem-e magam vagy ne, szóval tartogasd másnak az efféle szövegeket.

Utolsó előttinek köszönöm a választ.

A bőröm egyébként száraz, viszont légkonditól meg bezsírosodik. Nem tudom, ilyen össze-visszaságban mit lehet tenni. Csak felitatom kéztörlővel vagy zsepivel a zsírt. Ez van sajna.

2011. febr. 23. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg probálkozhatsz másfajta arctisztitoval is..hátha segit!
2011. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!