Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miket kéne beszereznem ahhoz...

Miket kéne beszereznem ahhoz hogy csinálhassak magamnak itthon műkörmöt?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni a téma, csak hobbi célra űzném, a kreativitásom megvan hozzá úgy érzem, és persze szerintem elég szépek,

és magamon is eltudnám képzelni, ismerek több embert aki magának csinálja otthon.


Lehet most kicsit le leszek hurrogva, meg ilyesmi,de tényleg érdekel, lehetőleg hozzáértők írjanak :) Kösziiiii előre is.16/L


2011. febr. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.. 15/L
2011. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írhatna már valaki :)
2011. febr. 12. 10:38
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy esetleg a menete...mert van induló készlet pl diamond nails oldalon...
2011. febr. 14. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg számíts arra, h. páran lehurrognak. Én nem azért vagyok itt, hanem hogy válaszolgatok a kérdésekre.

Először is el kéne döntened, h. porcelán, vagy zselés körmös csinálsz. Mindegyiknek van előnye és hátránya, az oldalon találsz érveket és ellenérveket mindkét oldalon.

Itt megtalálsz mindent és ha a neten kutakodsz, mindenre rá lehet találni. Sok sikert hozzá és csak óvatosan!

[link]

2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Melyiket szeretnéd csinálni?Zseléset, vagy porcelánt?

írd meg és leírom miket kell beszerezned.Illetve a Darabos Évi Műköröm akadémiát ha beírod a keresőbe akkor nála lépésről lépésre képekben van bemutatva mit hogy kell csinálni.

Én évek óta itthon csinálom magamnak, hol porcelánt, hol zseléset mikor melyikhez van kedvem.Sajnos a szalon nagyon drága lett.

2011. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!