Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Decemberóta van köldök pircing...

Decemberóta van köldök pircingem, szóval 3hónapja és még mindig fáj és genyezik és van olyan mikor huzgálom meg minden és mégse fáj. ez normális? Befog egyáltalán gyógyulni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónap után lehet már nem kéne ezt a dolgot erőltetned... Nem leszel kisebb ha nem fityeg valami a köldöködben..
2009. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig volt érzékeny..Gyulladásban volt a környéke,vérzett,sőt vadhús nőt ki mellette..Állandó fájdalmaim voltak..Anyukám kenegette vérehulló fecskefűvel,majd kicseréltem a piercingemet egy hosszabb szárúra.A problémáim ezek után teljesen elmúltak.A 70%-os alkohollal való törölgetést utána sem felejtettem el.Azóta is imádom!:)
2009. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rég be kellett volna gyógyulnia de mivel nem tette, neked rég ki keleltt volna venni. Nekem is van, olyan 1 hónap alatt teljesen begyógyult, még az is hosszú időnek számít.
2009. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is sokáig gyulladt volt. Fertötlenitsd rendszeresen , kenegesd sebkenöccsel és mozgasd meg gyakran.
2009. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!