Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercingel való tapaszta...

Nyelv piercingel való tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A corsodyl-lal egy hónapig, vagy mennyi ideig kellene öblögessek? Mert itt azt írja, hogy tartós használat után elszineződhetnek a fogaim.
2011. febr. 1. 20:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem fog elszíneződni, csak tartsd be, ami rá van írva.Én most is használom napi 2x kb. 3 hete (ínygyulladásra) és nem színeződött el.Egy fél óráig kb. utána ne cigizz (már ha cigizel), ne igyál kávét, vörösbort és szénsavas üdítőitalt (ezeket is kb. fél óráig), nem fog elszíneződni.

Ja és fogmosás után használd inkább, bár én napi 3x öblögettem akkor, fogat csak 2x mostam, de nem színeződött el.

Bocsi, ha hosszú lettem.:)

2011. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, azt kifelejtettem, hogy nem öblögettem csak kb. 2 és fél hétig, max. 3-ig.
2011. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!