Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercingel való tapaszta...

Nyelv piercingel való tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2evig,de aztan ki szedtem,sose tudtam igazan meg szokni.
2011. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem fel evente cserelni kellett a szilikont,mert szet ragtam. amugy hancurnal birta a palim.csoknal, izgato. egy régi pasimnal ereztem ,es erre csináltattam meg. kesöbb megtanultam hasznalni.
2011. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden k*rvának van már.


Vmi mást csináltass inkább ha még tervezed v ha van igyekezz ne látszatot kelteni vele.


Akiket én ismerek itt Miskolcon és Borsod többi részén azoknak a fele csak a b*szás miatt hordja.


Látod az előttem lévő is mekkora k*rva h normálisan nem tudott szopni helyette nyelv pc-vel akarja magát menővé tenni.

18/F

2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elöttem szolonak, te ne ku... senkit, csak anyádat. es ne az en valaszomra irogass te kis herezacsko. oda van irva te szar hogy a gyűlöletkeltesert ....olvass te kis retek.
2011. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amugy nem leszel menő hogy van pi...vagy teto...minden második kölyöknek van.a mi korosztályunk,nyilván velünk fognak megöregedni...ez már nem nagy szám. csak magadnak csináld. en tele vagyok tetoválva volt egy pár lyukasztásom de semmit nem bántam meg. az ilyen kis szarokra meg ne hallgass,mert ő csak be állt a verebek közé.
2011. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 éve van, én nagyon szeretem, semmi problémám nem volt vele azon kívül, hogy egyszer lenyeltem.:)
2011. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, nem divatringyónak készülök.:D (Elfelejtettem oda írni. Bocsánat!) Igazán nem azért kéne mert sok embernek van, hanem mert kíváncsi vagyok rá. Hogy tudtad lenyelni?:S
2011. febr. 1. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Épp karácsonyi kaján voltunk és lecsavarodott a felső golyó (csak azt nyeltem le, nem az egészet), nem vettem észre, csak azt, hogy kiesik a nyelvemből, de már késő volt.:D

Ha fiú vagy, akkor sem gáz, bátyámnak is van, neki kb. 4 éve.(és 33 éves)

2011. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:) Milyet ajánlasz? Én orvosisra gondoltam aminek a két vége kerek. Kell valami extra dolog? Fertőtlenítő, vagy ilyesmi?
2011. febr. 1. 18:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Orvosi legyen először mindenképp, alul-felül golyóval.

Kell majd öblögető (corsodyl), ezzel ha rendszeresen öblögetsz, semmi probléma nem merülhet fel.Evés közben vigyázz, mivel hosszú lesz a szára könnyen ráharaphatsz és az eléggé kellemetlen.Első héten pépeseket tudsz majd csak enni (bár én próbálkoztam mással is, de egy minipizza kb. fél óra volt, úgyhogy felesleges)

2011. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!